Wyszukiwałeś:

Statoil

. Znaleziono 44 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Statoil

Spróbuj też wyszukać: orlen benzyna

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 44 wszystkich):

Oleje i smary z Ostrowca

Na początku stycznia bieżącego roku firma Statoil otworzyła nowy zakładprodukcji olejów i smarów w Ostrowcu Świętokrzyskim. Jest totrzecia linia produkcyjna olejów koncernu StatoilHydro w Europie.Pozostałe dwie działają w Fagerstrand w Norwegii i w Nynashamn w Szwecji.

 

"Złoty" diesel na Statoilu

Na ponad 100 stacjach w Polsce Statoil wprowadza nowe paliwo premium –DieselGold. Olej napędowy wzbogacony o uszlachetniacz ma pozwolić w lepszymutrzymaniu czystości i sprawności silników diesla.

 

Najlepsze stacje benzynowe są w...

Po badaniach salonów oraz warsztatów samochodowych InternationalService Check w badaniu mystery shoping tym razem pod lupę wziął stacjebenzynowe. W sumie tajemniczy klienci pojawili się na 208 stacjach z 31 siecipaliwowych zlokalizowanych w dziewięciu krajach naszego regionu Europy.

 

Jeździmy ze złym ciśnieniem opon

Prawie dwie trzecie polskich kierowców porusza się po drogach na oponachz nieprawidłowym ciśnieniem. Na szczęście stan samych opon nie jestnajgorszy. To główne wyniki ogólnopolskiej akcji "Ciśnieniepod kontrolą" zorganizowanej przez Michelin i Statoil.

 

Paliwa dla Statoila za ponad 9 miliardów

9,17 miliarda zł będzie wynosiła  szacunkowa wartość sprzedaży paliwprzez Grupę LOTOS dla Statoil Poland do końca roku 2013. Grupa LOTOS będzieprzez najbliższe dwa lata głównym dostawcą paliw dla sieci detalicznejStatoil w Polsce.

 

Bezpieczne płyny na Statoil

Na stacjach Statoil typu premium w Polsce oferowane są zimowe płyny dospryskiwaczy Statoil. Płyny te są bezpieczne, gdyż ich skład nie zawieraszkodliwego dla zdrowia metanolu.

 

Wątek na forum: "Martwy" diesel zimą? Sprawdź świece i paliwo

Chyba nie, bo po zatankowaniu w Bydgoszczy tego ich "cudownego" Diesel Gold nie było mowy o jeździe już przy minus 15 stopniach. Samochód nowy i sprawny, tankowany dotychczas tylko Statoil Diesel Gold - do czasu, po tej wpadce przeniosłam się do bardziej renomowanej konkurencji... Chociaż w ASO...

 

Tańsze paliwo na Statoil

Już jutro rozpocznie się akcja promocyjna na stacjach Statoil. Klienci będąmogli uzyskać rabat w wysokości 15 groszy od ceny litra zakupionego paliwa.

 

Jutro startuje akcja "Ciśnienie pod kontrolą"

Na 30 stacjach Statoil zlokalizowanych we wszystkich województwachbędzie można w najbliższą sobotę bezpłatnie zbadać opony i to pod okiemekspertów. Wszystko w ramach akcji "Ciśnienie pod kontrolą".

 

Karty paliwowe - bezpieczeństwo, wygoda i oszczędność

Posiadając flotę kilkudziesięciu, kilkuset pojazdów trudno sobiewyobrazić ich obsługę bez kart paliwowych. Okazuje się jednak, żerównież posiadając zaledwie kilka aut w firmie warto pomyśleć okarcie paliwowej.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019