Wyszukiwałeś:

Stefan X

GP X

. Znaleziono 10 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Stefan GP

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 10 wszystkich):

F1: Serbowie w Formule 1?

Na wstępnej liście zgłoszeń zespołów Formuły 1 do sezonu 2010 niema zespołu Toyoty - poinformowała Międzynarodowa Federacja Samochodowa (FIA).Być może w tej sytuacji powstanie miejsce dla nowego teamu Szwajcara PeteraSaubera, który powstanie w miejsce ekipy BMW-Sauber zatrudniającej wostatnim sezonie Roberta Kubicę i Nicka Heidfelda.

 

F1: Stefan GP szykuje się do debiutu

Kolejny z zespołów-beniaminków Formuły 1 Stefan GP mimo brakuoficjalnego zatwierdzenia ze strony FIA, zapowiedział rozpoczęcietestów swojego pierwszego bolidu S-01 podczas treningów wPortugalii.

 

F1: Ecclestone polecił młodego Schumachera

"Nie wierzę w start zespołów USF1 i Campos" - powiedział wjednym z wywiadów Bernie Ecclestone. Brytyjczyk zasugerowałjednocześnie, że stara się o miejsce w stawce dla zespołu Stefan GP inajchętniej widziałby w nim także Ralfa Schumachera.

 

Ecclestone: USF1 i Campos nie pojawią się w Bahrajnie

Zgodnie z umową Concorde, zespoły mogą opuścić trzy pierwsze wyścigi -zdradził na łamach The Daily Telegraph Bernie Ecclestone. Szef F1 nie wierzyjednak, że ta dodatkowa ilość czasu wystarczy na pojawienie się w stawcezespołów USF1 i Campos Meta.

 

F1: Villeneuve pewniakiem u Stefana

Jak donosi niemiecki serwis Motorsport Total (MT), Jacques Villeneuve będziedrugim kierowcą zespołu Stefan GP, jeśli ten otrzyma pozwolenie na start wsezonie 2010.

 

F1: Stefan GP nie dostanie opon

Stefan GP, nowy zespół, który ciągle stara się o otrzymaniezgody na starty w Formule 1 w nadchodzącym sezonie, nie weźmie udziału wzaplanowanych na ten tydzień testach w Portimao. Serbska drużyna nie otrzymapotrzebnych opon.

 

F1: Update w bolidzie Ferrari

Ferrari prowadzi prace nad nową wersją swojego tegorocznego bolidu F10. Noweauto ma posiadać zmodyfikowany dyfuzor, którego autorem jest... Toyota -donosi Autosprint.

 

F1: Kto dostanie szansę na starty?

FIA powoli zbliża się do podjęcia ostatecznej decyzji, która zawaszyna losach trzech ekip ubiegających się o miejsce w przyszłorocznej stawceFormuły 1. Miejsce jest tylko jedno. Decyzja ma zapasć jeszcze w tymmiesiącu.

 

F1: Heidfeld idzie do sądu

Nick Heidfeld rozczarowany decyzją zespołu Lotus Renault GP, dotyczącąwykluczenia go ze podstawowego składu kierowców na wyścigi w Belgii iwe Włoszech, postanowił skierować sprawę do sądu. Powrót do kokpituR31 jest raczej niemożliwy, jednak w rozstrzygnięciu przed sądem Niemiecbędzie chciał uzyskać odszkodowanie za złamanie kontraktu.

 

Współwłaściciel zespołu NASCAR zamierza wejść do F1

Już raz amerykański zespół miał wejść do Formuły 1. Jak to sięskończyło wszyscy wiedzą. Teraz pojawia się kolejny chętny dospróbowania tortu z napisem Formuła 1, Gene Haas,współwłaściciel zespołu amerykańskiej serii NASCAR.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Stefan GP".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019