Wyszukiwałeś:

Stepway

. Znaleziono 22 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Stepway

Spróbuj też wyszukać: dacia stepway corsa d dacia

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 22 wszystkich):

Uterenowiona(e) Dacia(Renault)

Renault rozpocznie już w październiku produkcję uterenowionej wersji modeluSandero. Sandero Stepway będzie jednak sprzedawany tylko w AmerycePołudniowej. Przynajmniej na początku.

 

Uterenowiona Dacia wjeżdża do Europy

Na rozpoczętej właśnie wystawie w Barcelonie oraz na równoległymspecjalnym pokazie w Paryżu zaprezentowana została Dacia Sandero Stepway,czyli uterenowiona wersja hatchbacka rumuńskiej marki.

 

Dacia z rekordem najdłuższej parady

Podczas odbywającego się w holenderskim Biddinghuizen ogólnokrajowegozlotu pojazdów tej rumuńskiej marki ustanowiony został oficjalny rekordświata na najdłuższą paradę pojazdów.

 

Już 10 lat Dacii z Renault

Dokładnie 10 lat temu Renault stał się większościowym udziałowcemrumuńskiej marki Dacia. Od tego czasu Dacia przeobraziła się z lokalnej markiw markę globalną, której auta sprzedawane są w ponad 50 państwach naróżnych kontynentach.

 

Kolejny model za mniej niż 30 tys. zł

W polskich salonach marki Dacia można już zamawiać nową generację modeluSandero. Cena podstawowej wersji Access z benzynowym silnikiem 1.2 16V o mocy 75koni mechanicznych wynosi 29 900 zł.

 

Dacia Sandero Stepway

 

Nowa generacja Dacii Sandero Stepway zadebiutowała na wystawie samochodowej w Paryżu w październiku 2012 roku.

 
 

Dacia Sandero Stepway: Wcale nie taki budżetowy

Tak zwane budżetowe auta mają przyciągać klientów przede wszystkimniską ceną, którzy mniejszą wagę przykładają do znaczka marki namasce, wykończenia wnętrza, elementów wyposażenia czy ogólnychwrażeń z jazdy. I taka właśnie jest Dacia ze swoimi modelami. Jednaktygodniowy test modelu Sandero Stepway pokazał, że w przypadku tego autabudżetowy może oznaczać także coś więcej.

 
 

Dacia Logan MCV w wersji Stepway

Na targach w Genewie zadebiutuje odświeżona paleta modeli Dacii, awśród nich uterenowiona rodzina Stepway, do której dołączakolejny model - Logan MCV. Poza sporym bagażnikiem auto oferuje podwyższonyprześwit.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019