Wyszukiwałeś:

Stig

. Znaleziono 16 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Stig

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 16 wszystkich):

 

Szwedzi pomogą przy Rajdzie Polskim

Choć 65. Rajd Polski rozpoczyna się dopiero na początku czerwca,przygotowania do największej imprezy w sportach motorowych w naszym kraju idąpełną parą. Na początku lutego ośmioosobowa delegacja składająca się zprzedstawicieli organizatorów zawodów odwiedziła Rajd Szwedzki -drugą tegoroczną rundę Rajdowych Mistrzostw Świata (RMŚ).

 

WRC: Oesy Rajdu Polski zatwierdzone

Trwają intensywne przygotowania do Orlen Platinum 66 Rajdu Polski. Trasa rajduzostała już zatwierdzona przez FIA kilka miesięcy wcześniej, ale jejsprawdzenia - głównie pod względem bezpieczeństwa - dokonał ostatnioBruno Berglund.

 

Stig ujawniony!

13 seria kultowego brytyjskiego programu motoryzacyjnego "Top Gear"rozwiała w końcu długotrwałą dyskusję na temat tożsamości jednej znajbardziej tajemniczych postaci ostatnich paru lat, kierowcy Stiga.

 

Caterham już za 87 złotych!

Brytyjska centrala Caterham Cars, we współpracy z firmamiMarks&Spencer oraz BBC, producentem znanego programu motoryzacyjnego TopGear, wprowadziła do oferty świątecznej zdalnie sterowany model Caterham R500w skali 1:16. Za jego kierownicą zasiadł Stig!

 

Wątek na forum: One-77 przyłapany podczas testów

a kierowcą nie jest przypadkiem Stig z Top Gear'a?! ;) ~michu-85

 

Gran Turismo Polonia 2010 już jutro

Już w najbliższy weekend najdroższe samochody świata zjadą do Polski. Rusza6. edycja Gran Turismo  Polonia 2010

 

Tesla pozywa Top Gear

Firma Tesla Motors ogłosiła, że pozywa producentów programu Top Gearza pomówienia i rozpowszechnianie szkodliwych dla firmy informacji.

 

Czy tożsamość Stiga znów została ujawniona?

Stig to chyba jeden z najbardziej tajemniczych kierowców wyścigowych ito ten oswojony, jak mówi o nim Jeremy Clarkson. Być może brytyjskiTop Gear po raz kolejny będzie musiał poszukać nowego Stiga, gdyż przezprzypadek jego tożsamość została ujawniona.

 

Ben Collins i ekstremalny zjazd Range Roverem

Ben Collins, znany jako eks-Stig, to człowiek, który nie czuje strachu.Ne da się bowiem wytłumaczyć w inny sposób najnowszego wyczynu,który dokonał. Postanowił zjechać z Inferno Murren siedząc zakółkiem Range Rovera Sport.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019