Wyszukiwałeś:

Stinger

. Znaleziono 20 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Stinger

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 20 wszystkich):

Jeep przedstawił koncepcyjne modele

Jeep zaprezentował sześć specjalnych modeli z okazji pustynnej imprezy MoabEaster Jeep Safari. Poznajcie zatem dzieła stworzone przez Jeepa i firmęMoopar.

 

Kia odsłania karty przed targami w Detroit

Koreański producent po niedawnej zapowiedzi dziś pokazuje światu czymchwalić będzie się na targach NAIAS. Oto nowy studyjny model od Kii.

 

NAIAS 2014: To będą hity wystawy

Niecały tydzień temu świętowaliśmy rozpoczęcie nowego roku, a już zatydzień będziemy mieli realne rozpoczęcie nowego roku motoryzacyjnego. Ruszabowiem wystawa samochodowa NAIAS w Detroit, jedna z największych tego typuimprez na świecie, a my już dziś zapraszamy na przegląd najważniejszychnowości, jakie będzie można podziwiać w halach wystawowych Cobo Center.

 
 
 

Kia Soul EV dostała zielone światło

Na stoisku koreańskiego producenta w Genewie odwiedzający będą mogli obokkoncepcyjnej GT4 Stinger podziwiać nowy model Soul EV w specyfikacjieuropejskiej.

 

Dwie Kie wyróżnione za design

Zatrudnienie Petera Schreyera, jako głównego stylistę nowych modeliKii, przynosi kolejne owoce. Koncepcyjna Kia GT4 oraz najnowsza odmiana Kii Soulzostały wyróżnione statuetkami International Design Excellence Award.

 
 

Kia Stinger - najszybszy model w historii

Koreański producent od kilku miesięcy podgrzewał atmosferę wokółnowego modelu. Podczas targów w Detroit zadebiutowała najładniejsza inajszybsza Kia w historii.

 

Kia Stinger - sprzedaż w Polsce

Kia Stinger to pierwszy w historii marki sportowy model typu Gran Turismo. Jakwygląda jego sprzedaż w Polsce? Okazuje się, że całkiem nieźle.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019