Wyszukiwałeś:

Stingray X

Concept X

. Znaleziono 5 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Stingray Concept

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 5 z 5 wszystkich):

Nowe Corvette już za trzy lata

Koncern General Motors ogłosił, że w 2012 roku rozpocznie się produkcjanowej generacji modelu Corvette. Model C7 wzoruje się na studium koncepcyjnymStingray.

 
 

Nowości od koncernu GM w filmie Transformers 2

 

Mimo kryzysu GM jest w stanie wypromować swoje nowości , doskonałym przykładem jest ich udział w kasowej produkcji Transformers 2 (wkrótce w kinach) - w rolach głównych występują : Chevrolet Camaro SS, Corvette Stingray, Chevrolet Beat Concept, Chevrolet Trax, Chevrolet Volt - mojeauto.tv

 

Motoryzacyjne premiery zza Oceanu

Rok 2013 rozkręcił się na dobre i w połowie stycznia przynosi nam wieści zpierwszej tej rangi imprezy motoryzacyjnej. Trzy dni temu w kolebceamerykańskiej motoryzacji wystartowały targi North American InternationalAuto Show w Detroit. Dziś nasza redakcja przedstawia najciekawsze premierytych targów.

 

Wystawa w Genewie wystartowała

Na ten moment z pewnością czekało wielu fanów motoryzacji. Możnapowiedzieć, że właśnie oficjalnie rozpoczął się nowy rok motoryzacyjnyA.D. 2013 na rynku europejskim. W halach wystawowych Palexpo w Genewie możnapodziwiać nowości ze wszystkich segmentów rynkowych, jednak zauważalnesą pewne tendencje, w jakim kierunku zmierza obecnie europejska motoryzacja.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Stingray Concept".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019