Wyszukiwałeś:

Stop X

Start X

. Znaleziono 872 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Stop Start

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 872 wszystkich):

Citroen C2 "Stop & Start"

Po sukcesywnym wdrożeniu na rynek Citroena C3 z systemem "Stop & Start",koncern wprowadza do salonów samochodowych nowy modelu C2, który będzierównież wyposażony w tą technologię.

 

BMW w wersji Stop&Start

Niemiecki koncern zamierza wprowadzić do swoich samochodów system Stop-Start.Pozwoli on na poważną redukcję spalania podczas częstego zatrzymywania sięoraz ruszania.

 

Stop & Start w seryjnym wyposażeniu?

System automatycznego wyłączania i włączania silnika np. podczas postoju naświatłach ma ograniczać emisję CO2 do atmosfery. Niewykluczone, że wniedalekiej przyszłości automatyka stosowana m.in. w modelach BMW czy koncernuPSA Peugeot Citreon będzie kolejnym elementem wyposażenia seryjnego.

 

Fiat stawia na Start-Stop

W przyszłości wszystkie modele marki Fiat będą wyposażone standardowo wsystem oszczędzający paliwo "Start-Stop". Włoski producentoficjalnie potwierdził to stanowisko wczoraj (wtorek, 24.06.) podczas jednej zeswoich wystaw w Monzy.

 

Mazda ze Start-Stop

Samochody Mazdy od przyszłego roku mają być oszczędniejsze. Japońskikoncern wszystkie jednostki benzynowe wyposaży w system Start-Stop.

 

Mazda3 i i-stop

Mazda opracowała system start-stop, który w Europie debiutuje w nowymsilniku 4-cylindrowym 2,0- DISI w nowej Mazdzie3. Układ i-stop w benzynowejwersji 2,0 z wtryskiem bezpośrednim nowej Mazdy3 włącza się automatycznie pokażdym rozruchu silnika.

 

Jubileusz oszczędzania

Od wprowadzenia systemu do produkcji seryjnej pod koniec 2007 roku do sierpnia2009 Bosch wyposażył milion pojazdów w system Start-Stop. W roku 2012już co drugi nowy samochód w Europie będzie wyposażony w tętechnologię.

 

Start-stop teraz u Opla

Opel oferuje teraz 160 konną Astrę z dwulitrowym dieslem CDTI z nowym systememstart-stop.

 

Ile naprawdę zaoszczędzisz dzięki Start-Stop?

Coraz większa liczba producentów wyposaża swoje modele w systemStart-Stop. Ale czy podawane przez nich wartości zaoszczędzenia paliwa podczaspostoju w korkach, zgadzają się z konsumpcją w realnych warunkach? Niemieckimagazyn Auto Bild przeprowadził test dziewięciu aut, który powiniendać odpowiedź na to pytanie.

 

Tyle stracisz na starcie przez Start-Stop

Podstawowym celem wszystkich systemów Start-Stop jest oszczędzaniepaliwa. Jednak za każdym razem kiedy komputer ponownie budzi do życia silnikmija trochę czasu. Ile dokładnie?

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Stop Start".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021