Wyszukiwałeś:

Strabag

. Znaleziono 377 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Strabag

Spróbuj też wyszukać: banie mazurskie strabag a4

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 377 wszystkich):

Powstanie kolejna obwodnica w Podlaskiem

Budowę obwodnicy Wasilkowa (podlaskie) w ciągu drogi krajowej nr 19 na odcinkuŚwięta Woda – Sochonie będzie realizować konsorcjum firm Strabag zWarszawy i Strabag SA z Austrii. Koszt budowy ponad 5 km odcinka wyniesie 97,7mln zł.

 

Strabag wybuduje obwodnicę Słupska

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad poinformowała o podpisaniuumowy na budowę obwodnicy Słupska w ciągu drogi krajowej nr 6. Ponad 16 kmodcinek trasy wybuduje konsorcjum firm Strabag Sp. z o.o. i Wakoz Sp. z o.o.Prace potrwają do jesieni 2010 roku.

 

Strabag i Mota-Engil zbudują S7

Kielecki oddział Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostradrozstrzygnął przetarg na wybór wykonawcy budowy odcinka drogiekspresowej S7 Skarżysko – Występa. Kontrakt warty 643,5 mln złzrealizuje konsorcjum firm Strabag i Mota-Engil.

 

Strabag: prace na odcinku D A2 zgodnie z harmonogramem

- Pomimo niesprzyjających warunków atmosferycznych na 17,6 km odcinku Dautostrady A2 prace odbywają się zgodnie z kalendarzem prowadzenia inwestycji.Ich finał będzie można zobaczyć w czerwcu 2012 roku - zapewnia wykonawcafirma Strabag Sp. z o.o.

 

Powstaje drogowa część obwodnicy Pszczyny

Z początkiem czerwca firma Strabag Sp. z o. o. rozpoczęła już oficjalniebudowę obwodnicy Pszczyny. Zakończył się tym samym trwający od 30 kwietniabr. – dnia podpisania umowy na budowę tej drogi – czasorganizowania zaplecza budowy, rozmów z podwykonawcami i innychczynności niezbędnych do rozpoczęcia budowy.

 

Gdynia: ul. Chwarznieńska będzie przed terminem

STRABAG Sp. z o.o. wykonawca budowy ulicy Chwarznieńskiej w Gdyni odda1,5-kilometrowy odcinek dwujezdniowej drogi jeszcze przed wakacyjnym szczytem.Ukończenie inwestycji przed czasem poprawi komunikację na trasie, któradla wielu Gdynian jest kluczowym dojazdem z trójmiejskiej obwodnicy docentrum miasta.

 

Wątek na forum: Oni dokończą budowę A1 Stryków-Tuszyn

Poprawiam błędy autora, żeby ludzie coś z tego zrozumieli : Od Strykowa do Tuszyna jest nie "blisko 16" a blisko 40 km i odcinek ten podzielono na trzy zadania : odcinek pierwszy, liczący około 14 kilometrów, rozpoczynający się najbliżej Strykowa zbuduje konsorcjum firm Strabag i Budim...

 

Fabrykę Volkswagena we Wrześni wybuduje Strabag

Firma STRABAG Sp. z o.o., została wykonawcą prac budowlanych przy realizacjinowej fabryki Volkswagena Samochody Użytkowe. W polskim zakładzie we Wrześniprodukowane będą nowej generacji samochody dostawcze typu VW Crafter. Dopołowy 2015 roku STRABAG wybuduje trzy z pięciu nowoczesnych obiektówprodukcyjno-przemysłowych, które znajdą się na terenie inwestycji.

 

Jest umowa na budowę S7 Nidzica-Napierki

O wyborze wykonawców drogi ekspresowej S7 z Nidzicy do Napierekinformowaliśmy już w listopadzie. Dziś podpisane zostały umowy pomiędzyGDDKiA a firmami Strabag i Strabag Infrastruktura Południe.

 

Strabag wybuduje S7 Ostróda-Olsztynek

Wczoraj informowaliśmy o podpisaniu umowy na jeden z odcinków drogi S7 wwoj. warmińsko-mazurskim, teraz znamy już rozstrzygnięcia przetargu innyfragment tej samej drogi (Ostróda-Olsztynek).

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019