Wyszukiwałeś:

Strada

. Znaleziono 41 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Strada

Spróbuj też wyszukać: atera strada ADAC atera

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 41 wszystkich):

Wszystko o samochodach Fiat Strada

Fiat Strada jest przedstawicielem segmentu małych pickupów, w którym na polskim rynku nie ma obecnie zbyt dużej konkurencji. Produkowany w Brazylii (silniki pochodzą z Polski) Fiat Strada do Europy, w tym i do Polski, dotarł dość późno, bo dopiero w 2007 roku.

Zobacz także: Katalog wersji/modeli, Raport awaryjności DEKRA, Opony - rozmiary i ciśnienie, Części samochodowe i dużo więcej...

 

Wątek na forum: Scudo i Strada wkraczają do Polski

Fajna ta Strada tylko ciekawe ile bedzie kosztowała? SZkoda,że nie będzie odmiany 4 osobowej-bo myśle,że to byłaby bardzo dobra propozycja dla małych firm,bo obecnie są tylko polonezy trucki i chyba taka wersja miałaby wziecie w Polsce ~colo

 

Wątek na forum: Fiat Strada: mały włoski pickup

zaraz sie pewo pojawią, skoda na bazie roomstera, dacia na bazie logana ... i bedzie zazarta konkurencja o polskiego biednego przedsiebiorce ~lukas

 

Dostawcza ofensywa Fiata

Podczas trwającej właśnie europejskiej wystawy samochodów dostawczych wHannowerze włoski Fiat zaprezentuje kilka modeli, które mają duże szanse napowodzenie w swoich segmentach. Jednym z takich samochodów, który możenarobić zamieszanie będzie debiutujący model Strada Pick Up.

 

Scudo i Strada wkraczają do Polski

Przy okazji niedawnej premiery kompaktowego SUV-a Sedici, Fiat zaprezentowałrównież gamę nowych modeli Scudo oraz Strada. Pierwszy z nich stanowiuzupełnienie floty samochodów dostawczych Fiata, drugi z kolei wkracza narynek pick-upów.

 

Fiat Strada: mały włoski pickup

Polski rynek pickupów rozwija się w bardzo szybkim tempie, nie dziwi więccoraz większa liczba przedstawicieli tego segmentu. Wchodzący właśnie dosprzedaży Fiat Strada powinien mieć jednak ułatwione zadanie, gdyż w klasiemałych pickupów nie ma obecnie żadnego konkurenta.

 

Fiat Strada: Small Business

Mimo że rodowód ma włoski, to produkowany jest w Brazylii, zaś jegosilnik wytwarzany jest w Polsce. Dzięki popularności zdobytej w AmerycePołudniowej trafił do sprzedaży także w Europie. Fiat Strada, jakonajmniejszy w segmencie pick-upów ma przed sobą tylko jeden cel. Poprostu się sprzedawać.

 

Uliczna wyścigówka

Firma Reiter Engineering stworzyła ekstremalną interpretację LamborghiniMurcielago. Auto podobnie jak poprzednia wersja stworzona przez tą firmęprzenosi wyścigowe rozwiązania na drogi publiczne.

 

Mały pickup Fiata na nowo

W Ameryce Południowej to najpopularniejszy lekki samochód dostawczy. WEuropie już tak różowo nie jest, choć wprowadzana właśnie dosprzedaży nowa wersja Fiata Strady może odmienić losy tego małego pickupa.

 

Mitsubishi zbuduje picukpa dla Włochów

Japoński producent dogadał się z koncernem Fiat Chrysler. Następnageneracja L200 będzie bazą dla pickupa z Włoch, który trafi do Europyi Ameryki Łacińskiej.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018