Wyszukiwałeś:

Stratos

. Znaleziono 24 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Stratos

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 24 wszystkich):

Stratos powróci!

Lancia jest zdeterminowany by ożywić swoją legendę z lat 70-tych ubiegłegowieku. Zdjęcia nowego modelu Stratos właśnie wyciekły do internetu.

 

Tylko jedna Lancia Stratos!

Ostatnio w sieci ukazały się szpiegowskie zdjęcia Lancii Stratos o dośćniepewnej autentyczności. Auto zostało przyłapane w okolicach toru testowegoAlfa Romeo. Okazuje się, że na specjalne zlecenie powstanie jeden egzemplarz.

 

Lancia Stratos odsłania detale

Ekipa pracująca nad nowym wcieleniem legendarnej Lancii odkrywa coraz więcejdetali. Tym razem zdecydowano się zdradzić co będzie się skrywać podpięknym nadwoziem przygotowanym przez Pininfarinę.

 

"Nie" dla nowej Lancii Stratos

Wzystkie znaki na niebie i ziemi wskazywały na to, że już niebawem zobaczymyna drogach nową interpretację legendarnej Lancii Stratos, która miałapowstać na podzespołach Ferrari.

 

Jeśli nie nowa Lancia Stratos to...

Serwis Jalopnik otrzymał dziś e-maila, w którym twórcy nowejLancii Stratos potwierdzili, że auto nie będzie produkowane. Wszystko przez brak zgody Ferrari na wprowadzenie do produkcji kultowego następcy. Jednaktwórca nowego Stratosa spodlają w innym kierunku.

 

Ford Fiesta przejmie rolę Focusa

Serwis Autocar donosi, że w najbliższych lata możemy nie zobaczyć już Focusa RS. Zamiast tego rolę cywilnej rajdówki w gamie modelowej Forda przejmie Fiesta.

 

Lancia Stratos powróciła!

Lancii Stratos nie trzeba nikomu przedstawiać. Każdy fan motorsportu zna tęlegendarną rajdówkę, a jeśli pierwszy raz słyszysz o tym aucie to radzimy poważnie się podszkolić z rajdowej historii. Lancia Stratos powróciła!

 

Wątek na forum: Lancia Stratos powróciła!

Trochę stary ten news. Lancia Stratos owszem powróciła, tylko było to dwa lata temu, w sierpniu 2010, kiedy została zaprezentowana. ~lanciastory.pl

 

Bertone bliskie bankructwa

Włoskie legendarne biuro projektowe, Bertone ogłosiło, że właśnie weszłow proces upadłościowy. Firma jest także w trakcie poszukiwania kupca.

 

Top 7 udanych powrotów

Motoryzacja rozwija się bardzo dynamicznie i dziś żywot modeli to czasemtylko 5 lat. Bywało tak, że ten okres był o wiele dłuższy, kiedy powstałykultowe dziś klasyki. Sukces nie jest łatwo powtórzyć, ale dziśpokazujemy 7 powrotów kultowych modeli.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019