Wyszukiwałeś:

Streamline X

R X

. Znaleziono 13 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Streamline R

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 13 wszystkich):

Fiat 508 III S - Spider z Kresów

Przedstawiamy kolejny z zabytkowych modeli, jaki będzie można zobaczyćr>podczas majowej wystawy Moto Nostalgia. Dziś Fiat 508 III S z nadwoziem typur>roadster. Co ciekawe, nadwozie wykonano w 1937 r. w Stanisławowie na Kresach, ar>nie w Carrozeria Ghia lub innej włoskiej firmie nadwoziowej.

 

Scania na targach Bauma

Scania zaprezentuje na zbliżających się targach Bauma 2013 szeroką oferr>produktów, a także usług powstałych w oparciu o najnowocześniejszer>rozwiązania techniczne.

 

Pierwsza Scania Streamline trafiła do klienta

Prawie trzy miesiące. Tyle musiał upłynąć czasu, aby pierwszy klientr>mógł odebrać kluczki do nowego modelu Scanii. Mowa o Streamline r>Serii R.

 

Scania i 120 tys. ciężarówek rocznie

Scania chce zwiększyć produkcję sowich ciężarówek. Szwedzka firmar>zamierza do 2020 roku produkować rocznie 120 000 pojazdów.

 

Podwoją produkcję ciężarówek

Do 2020 roku Scania zamierza podwoić produkcję - z ok. 60 tys. do 120 tys.r>pojazdów rocznie. Jednocześnie dynamicznie rozwijać się będzie siećr>serwisowa szwedzkiej marki, wytwarzającej pojazdy ciężarowe.

 

Rusza polska edycja konkursu Young European Truck Driver

Już po raz szósty Scania poszukuje najlepszego młodego kierowcyr>samochodu ciężarowego, który będzie reprezentował Polskę wer>wrześniowym finale w Szwecji i zawalczy o główną nagrodę –r>nową Scania Streamline.

 

Najmocniejsza Scania Euro 6 trafiła do klienta

W połowie marca w centrali Scanii w Södertälje miało miejscer>uroczyste przekazanie kluczyków do ciągnika siodłowego Scania V8 R730r>Euro 6.

 

Limitowana Scania Blue Stream

Scania wprowadza do swojej oferty limitowaną serię 200 ciężarówekr>Blue Stream, bazujących na kabinie serii R, które mają stanowić hołdr>dla modelu Streamline z 1991 r., który stanowił przełom w projektowaniur>aerodynamicznych kabin.

 

Oszczędne silniki Scania Euro 6

Producenci ciężarówek, identycznie jak w przypadku samochodówr>osobowych, muszą zmagać się z obowiązkiem spełniania coraz bardziejr>restrykcyjnych norm emisji zanieczyszczeń i jednocześnie walczyć o klientar>m.in. niskim spalaniem. Nie zawsze idzie to w parze.

 

Finaliści polskiej edycji Young European Truck Driver 2014

Zakończony został pierwszy etap rywalizacji o nagrodę główną wr>konkursie Young European Truck Driver 2014. Do walki o najnowszą Scaniar>Streamline o wartości 100 000 euro zgłosiło się blisko 2.400r>kierowców. Podczas eliminacji regionalnych wyłonionych zostałor>dziesięciu najlepszych, którzy spotkają się w finale krajowym.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Streamline R".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019