Wyszukiwałeś:

Strykow X

Konotopa X

. Znaleziono 36 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Strykow Konotopa

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 36 wszystkich):

Wątek na forum: Wielu chętnych na budowę A2 Stryków – Konotopa

Jak to "będzie w systemie partnerstwa publiczno-prywatnego" .Przecież o ile wiem, to negocjacje z ew. partnerem PPP zakończyły sie bardzo głosna klapa.chyba, ze chodzi o to, ze do pobierania opłat wyłonia jakias firme, jak to ma byc np na na Katowice - Wrocław. ~dpl1000

 

Umowa na A2 Stryków – Konotopa jeszcze w tym roku

Prawdopodobnie jeszcze w tym roku zakończą się negocjacje w sprawie budowyautostrady A2 na odcinku Stryków – Konotopa. Jak podała GeneralnaDyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad, podpisanie umowy z wykonawcą jestplanowane na IV kwartał bieżącego roku.

 

GDDKiA: A2 Stryków – Konotopa zgodnie z planem

Rusza drugi etap przetargu na wybór wykonawców prac przy budowie91 kilometrowego odcinka autostrady A2 od Strykowa do Konotopy. Wybórwykonawcy planowany jest na wrzesień, podpisanie umowy 30 września 2009 roku.

 

GDDKiA: Przygotowania do A2 Stryków - Konotopa zgodne z planem

Pod koniec przyszłego tygodnia poznamy oferty cenowe złożone przezwykonawców w postępowaniach przetargowych na projekt i budowęautostrady A2 Stryków - Konotopa. Do 30 września 2009 roku, zgodnie zprzyjętym harmonogramem, zostanie zakończony proces wyboru wykonawcy prac.91-kilometrowy odcinek autostrady będzie gotowy do końca maja 2012 roku– zapewnia GDDKiA.

 

Wykonawcy A2 Stryków – Konotopa wybrani

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad rozstrzygnęła przetargina projekt i budowę autostrady A2 od Strykowa do Konotopy.  Ogólnykosztorys GDDKiA zakładał koszt inwestycji od Strykowa do Konotopy na poziomie5,7 mld złotych. Po zsumowaniu zwycięskich ofert na poszczególneodcinki, prognozowany koszt inwestycji to 3,2 mld zł. Oszczędność zatemmoże wynieść 2,5 mld zł. 91 kilometrowy odcinek autostrady A2 ma być gotowydo końca maja 2012 roku.

 

Jeszcze we wrześniu umowy na A2 Stryków – Konotopa

Krajowa Izba Odwoławcza wydała zgodę na podpisanie umów z wykonawcamiprojektu i budowy autostrady A2 Stryków – Konotopa przedostatecznym rozstrzygnięciem protestu dla odcinków A, B i C autostradyA2. Podpisanie umów jest planowane, zgodnie z przyjętym harmonogramem,pod koniec września br.

 

Prawie 40 mln zł dla zarządcy A2 Stryków - Konotopa

GDDKiA podpisała pierwszą umowę związana z realizacją autostrady A2 naodcinku Stryków – Konotopa. Jest to umowa związana z zarządzaniem kontraktem na projekt i budowę autostrady A2 od Strykowa doKonotopy, w tym pełnienie nadzoru nad projektowaniem i realizacjąrobót.

 

A2 Stryków - Konotopa: pierwsze pozwolenia wydane

Pierwsze pozwolenia na budowę dla autostrady A2 Stryków – Konotopawydane. Niebawem podpisane zostaną kolejne. Budowa autostrady ruszy zgodnie zplanem na przełomie września i października 2010 roku – zapowiadaGDDKiA.

 

Warszawa: wiadukt na ul. Piastowskiej otwarty

W stolicy oddano do użytku wiadukt w ciągu ul. Piastowskiej. Budowa wiaduktuwyniosła 25 mln zł. Inwestycja zrealizowana została celem zapewnieniapowiązania terenów: Bronisz i Konotopy, położonych po obu stronachlinii kolejowej Warszawa-Poznań i w rejonie realizowanego węzła Konotopa.

 

Wykonawcy wezwani do naprawy A2

Po ostatnich mrozach na autostradzie A2 między Łodzią a Warszawą pojawiłysię szczeliny w podbudowie asfaltowej. W ciągu 7 dni wykonawcy Autostrady A2Stryków-Konotopa mają przedstawić Generalnej Dyrekcji DrógKrajowych i Autostrad program naprawczy dla spękań powstałych w warstwachkonstrukcyjnych autostrady. Wszystkie naprawy zostaną wykonane na kosztwykonawców – informuje GDDKiA.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Strykow Konotopa".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019