Wyszukiwałeś:

Strykow

. Znaleziono 102 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Strykow

Spróbuj też wyszukać: części do tirów w strykowie

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 102 wszystkich):

Wątek na forum: Berlinka: Elbląg - Grzechotki umowa podpisana

co za bezsensowny kontrakt. zamiast przeznaczyc ta kase na a-2 wa-wa - strykow ktora ta droga bedzie jezdzilo kilkanascie tysiecy samochodow na dobe, to buduje sie drogi ktorymi nikt nie jezdzi chore!!!!! ~rusec

 

Autostrada A1 Stryków - Pyrzowice do poprawki

Okazuje się, że projekt budowlany dla 180-kilometrowego odcinka autostrady A1Stryków – Pyrzowice, zleconego projektantom przez AutostradęPołudnie SA wymaga istotnych zmian. Przypomnijmy, po tym jak AutostradziePołudnie nie udało się zapewnić finansowania inwestycji, odcinek A1 doPyrzowic będzie budowany w systemie tradycyjnym przez GDDKiA.

 

Rusza przetarg na A1 Stryków - Tuszyn

Rozpoczęła się procedura przetargowa na wybór projektanta i wykonawcybudowy autostrady A1 na odcinku Stryków – węzeł Tuszyn.Pierwotnie odcinek ten zaplanowany był do realizacji w systemie partnerstwapubliczno-prywatnego przez Autostradę Południe S.A. Jednak problemy zfinansowaniem inwestycji przez APSA spowodowały, że odpowiedzialność zarealizację projektu przyjął Skarb Państwa. 40-kilometrowy odcinek autostradypowstanie ze środków krajowych w systemie „Projektuj iBuduj”. Będzie miał dwie jezdnie zbudowane w technologii betonowej.

 

Rusza budowa węzła autostradowego "Stryków"

Dnia 28 maja została podpisana umowa na wykonanie jednej z najważniejszychinwestycji w regionie łódzkim - węzła "Stryków".Pozwoli to na połączenie istniejących i powstających autostrad (A1 oraz A2)i poprowadzenie ruchu nie tylko z północy na południe i ze wschodu nazachód ale także we wszystkich innych relacjach.

 

Wbito łopaty pod węzeł autostradowy "Stryków"

23 czerwca pod Strykowem ruszyła budowa węzła autostradowego. Przetną się wtym miejscu dwie główne arterie kraju; autostrada A-1 i A-2. To jeden zdwóch podobnych obiektów, drugi nieco większy jest w okolicyGliwic, gdzie "spotkały się" autostrady A-1 i A-4.

 

A2 Stryków - Konotopa: pierwsze pozwolenia wydane

Pierwsze pozwolenia na budowę dla autostrady A2 Stryków – Konotopawydane. Niebawem podpisane zostaną kolejne. Budowa autostrady ruszy zgodnie zplanem na przełomie września i października 2010 roku – zapowiadaGDDKiA.

 

Autostrada A1 Stryków - Tuszyn nie wcześniej niż za trzy lata

Trwa procedura przetargowa na wybór projektanta i wykonawcy budowyautostrady A1 na odcinku Stryków – węzeł Tuszyn. Jak zapowiadaGeneralna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrada oddanie A1 od Strykowa doTuszyna nastąpi w drugiej połowie 2013 roku.

 

A1 Stryków - Tuszyn w 2013

Ponad miliard złotych pochłonie projekt i budowa autostrady A1 na odcinkuStryków –Tuszyn. GDDKiA wybrała już projektantów orazfirmy, które zbudują i będą nadzorować prace na 40 kilometrowymodcinku autostrady A1. Umowa z wykonawcą projektu i prac budowlanych zostaniepodpisana w styczniu. Nowym odcinkiem A1 pojedziemy nie wcześniej niż wdrugiej połowie 2013 roku.

 

Umowa na autostradę A1 Stryków – Tuszyn podpisana

Podpisano umowę na „Projekt i budowę autostrady A1 Stryków– węzeł „Tuszyn”. GDDKiA wybrała ofertę najtańszą,którą złożyło konsorcjum firm  lider Polimex-Mostostal S.A.Wykonawca wycenił prace na blisko 1,16 mld zł. Harmonogram prac przewidujewybudowanie odcinka autostrady A1 Stryków-w. Tuszyn o nawierzchnisztywnej i długości nieco ponad  37 km, do końca  III kwartału2013 r.

 

Jest pozwolenie na budowę A1 Stryków-Tuszyn

Wydana została decyzja Wojewody Łódzkiego o pozwoleniu na budowęautostrady A1 na odcinku Stryków - Tuszyn.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019