Wyszukiwałeś:

Subaru X

Tecnica X

Internacional X

. Znaleziono 18 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Subaru Tecnica Internacional

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 18 wszystkich):

Znamy szczegóły wzmocnionego BRZ

Po tym jak podczas salonu samochodowego w Los Angeles zadebiutował jeden zdwóch bliźniaków, model Subaru BRZ to japoński producentpokazał koncepcyjną wersję BRZ STI. Poznaliśmy szczegóły dotyczącetego modelu.

 

Czy to już koniec Imprezy?

To pytanie przeraża każdego studenta, gdyż albo zwiastuje nadejściepolicji, albo oznacza, że czas przygotowywać się do sesji. Teraz to pytaniezadają sobie również fani marki z Japonii. Subaru na targach w NowymJorku pokazuje WRX Concept.

 

Subaru zapowiada BRZ STI

Na oficjalnie stronie STI, czyli Subaru Tecnica International pojawiły się dwazdjęcia zapowiadające najnowszy model Subaru.

 

60. lat koncernu ?Plejad?

Rok 2013 obfituje w kilka ważnych rocznic. Głównie są to okrągłejubileusze powstania ważnych firm motoryzacyjnych. W tym roku swoje 60.urodziny obchodzi koncern Fuji Heavy Industries, do którego należymarka Subaru.

 

Subaru BRZ prawie jak STI

Fani najmocniejszych wersji modeli Subaru tylko w części będąusatysfakcjonowani. Specjalna wersja Subaru BRZ została przygotowana wprawdzieprzez dział STI, jednak obyło się bez ingerencji w moc jednostki napędowej.

 

Subaru zapowiada nowego WRXa!

Oto przedsmak tego, co zobaczymy na stoisku Subaru na tegorocznych targachmotoryzacyjnych w Los Angeles. Gwiazdą będzie produkcyjna wersja modelu WRX wspecyfikacji amerykańskiej.

 

Subaru Levorg już wiosną na rynku

Trwające targi motoryzacyjne w Tokio dostarczyły kilka ciekawych premierpochodzących od japońskich producentów. Jedną z nich jest SubaruLevorg, które wiosną trafi na rynek.

 

Subaru WRX STI atakuje w Detroit

Kolejną ważną premierę targów NAIAS poznaliśmy na stoisku Subaru.Japoński producent przestawił najnowsza generację legendy spod szyldu STI.

 

Subaru znów bije rekord na Wyspie Man!

Japoński producent poprawił rekord 60-kilometrowego odcinka na legendarnejWyspie Man. Brytyjski kierowca Mark Higgins pobił swój własny rekord.

 

Nowe Subaru Impreza w wersji 5-drzwiowej

Japończycy na startujących w tym tygodniu targach w Tokio zaprezentowalimodel koncepcyjny, który jest zapowiedzią nowego wariantu Imprezy. Tokolejne wydanie pięciodrzwiowej wersji popularnej Imprezy.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Subaru Tecnica Internacional".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019