Wyszukiwałeś:

Subaru

. Znaleziono 1167 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Subaru

Spróbuj też wyszukać: subaru forester subaru outback subaru impreza

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 1167 wszystkich):

Wątek na forum: Moc Subaru WRX i STi

To jest właśnie Subaru Impreza WRX STI.... Stały napęd na cztery koła i ponad 300KM mocy... Po prostu cudo... Do tego ten wspaniały odgłos pracy silnika w układzie bokser... To ma tylko Subaru... No może jeszcze Porsche 911 (model 996 lub 997) GT3, ale to już inna bajka, zwłaszcza cenowa... S...

 

Hybrydowe Subaru

Na zbliżającej się wystawie samochodowej w Tokio Subaru zaprezentujekoncepcyjny model B5-TPH, który wyposażony będzie w napęd hybrydowy.

 

Subaru B9 Tribeca: "Esjuvii" od Subaru

Choć Subaru B9 Tribeca w Polsce dostępne będzie najwcześniej w październikuprzyszłego roku, wysłannik mojeauto.pl miał możliwość pojeżdżenia tymmodelem, który oferowany już jest na rynku amerykańskim.

 

Subaru do Meksyku

Firma Fuji Heavy Industries rozpocznie sprzedaż swoich modeli w Meksyku.Pierwsze egzemplarze modelu Subaru Legacy trafią na meksykański rynek w lutymbr., a głównym kooperantem Subaru będzie firma Grupo Galeria.

 

Subaru B9 Tribeca bezpieczne

W testach zderzeniowych NHTSA (America's National Highway Traffic SafetyAdministration) nowy SUV Subaru, model B9 Tribeca otrzymał maksymalnewyróżnienie pięciu gwiazdek. Test dotyczył kolizji frontalnych i bocznych.

 

Wysokoprężne Subaru

Producent samochodów Subaru, firma Fuji Heavy Industries pracuje nad silnikiemwysokoprężnym. Będzie on montowany w nowym flagowym modelu przeznaczonym narynek europejski.

 

Subaru Impreza: Trzecie oblicze

Dokonywanie rewolucyjnych zmian wyglądu w modelu, który od lat kojarzonyjest z określonym wizerunkiem to z reguły niełatwa sztuka dla producenta. Tymbardziej, kiedy auto przez najważniejsze jury, a więc klientów zostałookreślone mianem kultowego. Przed takim wyzwaniem stanęło właśnie Subaru,które postanowiło przedstawić zupełnie nowy, zupełnie inny, trzeciformat modelu Impreza.

 

Oficjalna prezentacja Subaru Poland RT

Osiem wymagających rund Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski, dwóchwspaniałych zawodników i jeden zespół - Subaru Poland Rally Teamto zapowiedź pełnego emocji sezonu 2010. Przy wsparciu wyjątkowychPartnerów załoga w składzie Kajetan Kajetanowicz i Jarek Baranjuż  w połowie kwietnia wystartuje Subaru Imprezą do walki omistrzowskie tytuły.

 

Nieco więcej o nowym sportowym Subaru

Sportowe Subaru, które jest owocem współpracy z Toyotą, na rynkuzadebiutuje wiosną przyszłego roku. Ale już za dwa tygodnie na wystawie IAAwe Frankfucie zobaczymy jego kolejną zapowiedź. A tymczasem wiemy, jak będziesię nazywać ten model japońskiej marki.

 

Oto nowe Subaru WRX

Jedną z najjaśniejszych gwiazd wystawy w Los Angeles, i to nie ze względu nalogo marki, bez wątpienia jest nowe Subaru WRX.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021