Wyszukiwałeś:

SuperVeyron

. Znaleziono 6 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: SuperVeyron

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 6 z 6 wszystkich):

Bugatti pracuje nad szybszym Veyronem

Koniec roku będzie bardzo emocjonujący w segmencie hipersportowych aut. Natargach w Paryżu poznaliśmy McLarena P1, a już za kilka tygodni Ferraripowinno przedstawić następcę Enzo. Bugatti nie zamierza temu stanu rzeczyprzyglądać się biernie.

 

Bugatti Veyron celuje w kolejny rekord

Veyron stał się legendarnym jeszcze zanim pojawił się fizycznie na drodze.Samochód, który zdetronizował każde seryjne produkowane auto. W tym roku ma zrobić to po raz kolejny.

 

Bugatti: Co skrywają tajemnicze wrota?

Bugatti na swoim oficjalnym Facebookowym profilu udostępniła zdjęcie lekkouchylonych drzwi. Tajemnicę, która skrywa się za nimi ma odsłonić wciągu najbliższych dni. Czy już niedługo poznamy SuperVeyrona?

 

Bugatti ma problem ze sprzedażą Veyronów

Ot i zagwozdka: jak sprzedać bardzo drogi samochód, gdy jużwiększość bogaczy posiada już nie jeden taki samochód. Bugatti maproblem. Nie może sprzedać pozostałych 40 egzemplarzy Veyrona.

 

Nowe Bugatti może być za szybkie

Brytyjski Autocar zapowiada, że nowe hiperauto od Bugatti osiągnie pierwsząsetkę w czasie 2.3 sekundy. Problem jednak w tym, że to teoretycznezałożenia, a rzeczywistość może być zupełnie odmienna.

 

Bugatti pod parasolem ochronnym Volkswagena

Jeśli chodzi o markę Buggati to na razie wiadomo, że firma ta pracuje nadnastępcą Veyrona. I przy pracach nad nowym modelem pracownicy nie muszązaprzątać sobie głowy niczym innym. Wszystko dlatego, że żadne cięcia ichnie dotyczą.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019