Wyszukiwałeś:

Superamerica

. Znaleziono 10 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Superamerica

Spróbuj też wyszukać: automatyczna skrzynia biegow do forda escorta

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 10 wszystkich):

 

Punto del Fioravanti

Jedno z czołowych, włoskich studiów stylistycznych Fioravanti naSalonie Samochodowym w Genewie zaprezentuje koncepcyjne projekty nowego FiataGrande Punto.

 

Kabriolet Punto

Po spektakularnym wejściu na rynek modelu Fiat Grande Punto, któryzainteresował bardzo duże grono osób, wkracza model CC, któryuderzy prosto w sektor CC, czyli coupe-cabrio.

 

Ferrari 458 Italia z Bridgestone

Bridgestone dostarczy na fabryczne wyposażenie nowego samochodu sportowegoFerrari 458 Italia oponę sportową Potenza S001 ultra high-performance.

 
 

Jedyne w swoim rodzaju Ferrari

Takie samochody w zasadzie z miejsca przechodzą do panteonu aut kultowych -Ferrari za niedługo pokaże, wyprodukowane jedynie w jednej sztuce, wyjątkoweauto.

 

Debiut Superamerica 45

W ten weekend na Villa d'Este Concours d'Eleganza we Włoszech, Ferrarizaprezentuje się z jedynym w swoim rodzaju modelem Superamerica 45.

 
 

Czy Alfa odkryje dach w 4C?

Po debiucie koncepcyjnego modelu Alfy Romeo 4C  w środowisku motoryzacyjnym zawrzało. Auto zebrało bardzo dużo pochlebnych opinii i zanosi się na ogromny sukces tego modelu. 4C ma pojawić się na globalnym rynku, debiutując w Stanach na początku roku 2013.

 

Chevrolet Aveo: Dla normalnego użytkownika.

4.75 Samochód w dobrej cenie z dobrymwyposażeniem wygodny w miarę ekonomiczny,Nieźle wykonany.A malkontentomktórzy się skarżą że zbyt mało mocy i nie palą się gumy przy ruszaniu zmiejsca polecam Ferrari 5000 z silnikiem SuperAmerica.Tam palą się gum...

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018