Wyszukiwałeś:

Superb X

Combi X

. Znaleziono 89 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Superb Combi

Spróbuj też wyszukać: superb combi II2 0TDI170KM

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 89 wszystkich):

Pierwszy Superb Combi zjechał z taśmy

Pierwsza Skoda Superb Combi zjechała właśnie z taśm produkcyjnych wzakładzie w czeskich Kvasinach. Nowa wersja topowego modelu Skody ma polepszyćudziały w segmencie.

 

Nowa ciężarówka od Skody

Superb Combi Premia poszerza ofertę marki Skoda w zakresie samochodówz homologacją ciężarową. Dopłata do omawianego modelu jest taka sama, jak wprzypadku wersji limuzyna. Charakterystyka pojazdu, może zapewnić nowej,przestronnej Skodzie sukces wśród firm.

 

Skoda Superb Combi: VIDEO-TEST

Skoda Superb oferuje swoim klientom coś, czego nie dostaliby u konkurencji zapodobne pieniądze. Chodzi przede wszystkim o komfort, ilość miejsca orazekonomię jazdy. Najnowsza generacja, dostępna także w wersji kombi potrafidodatkowo zapakować do bagażnika pół domu.

 

Skoda Superb Combi: Długodystansowiec

Są tacy aktorzy, którzy są przypisani i najlepiej się czują w jednymtypie ról. Są też takie samochody, które są przypisane dojednego typu zadań. Po tygodniu spędzonym za kierownicą Skody Superb w wersjikombi chyba już wiem, w jakiej roli będzie się ten model czuł najlepiej.

 

Oto nowa Skoda Superb Combi

Kilka miesięcy po premierze nowej generacji Superba, Skoda prezentuje swojąflagową limuzynę w odmianie kombi. Konkurencja nie ma żadnych szans - będziejeszcze więcej miejsca w kabinie i na bagaże.

 

Skoda Superb Combi wyceniona

Brytyjczycy wiedzą już dokładnie, ile muszą zapłacić za nową SkodęSuperb w wersji kombi. Równowartość 86 500zł to cena niższa odwiększości konkurentów.

 

Skoda Superb Combi - nowe zdjęcia

Czeski producent opublikował właśnie kolejne zdjęcia swojego największegokombi. Zobacz, jak prezentuje się w środku i na zewnątrz.

 

Skoda Superb Combi - znamy polskie ceny

Już w wersji liftback Skoda Superb oferuje mnóstwo miejsca dla podróżnych i bagaży. Jednak bardziej wymagający czekali na SuperbaCombi i mamy dobre wieści - auto już można zamawiać w Polsce.

 

Skoda Superb Combi - polska premiera

Na polski rynek, kilka miesięcy po premierze wersji liftback, wchodzi właśniedrugie wcielenie największego przedstawiciela gatunku. Nowa Skoda Superbznów podnosi poprzeczkę w segmencie kombi. I to nie tylko pod względemwielkości bagażnika.

 

Superb Combi w wersji SportLine

Na stoisku Skody we Frankfurcie pojawiła się nowość ze sportowym smaczkiem.Jest to model Superb Combi, który będzie oferowany w wersji SportLine.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Superb Combi".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019