Wyszukiwałeś:

Superleggera

. Znaleziono 50 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Superleggera

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 50 wszystkich):

Powrót "super" Gallardo?

W zeszłym roku dowiedzieliśmy się, że Lamborghini zaniechało projekt onazwie Gallardo Superleggera. Jednak najnowsze zdjęcia z toru Nurburgringmówią co innego. Na torze pojawił się bardzo podejrzany egzemplazGallardo.

 

Odchudzone Lambo

Moda na odchudzanie w stajni spod znaku byka nadal trwa. Następne w kolejcejest Lamborghini Gallardo, z którego powstanie model Gallardo LP570-4Superleggera.

 

402km/h w Twin Turbo Gallardo

Grupa śmiałków zebrana pod nazwą Undeground Racing osiągnęłaprędkość rzędu 403km/h w Lamborghini Gallardo Superleggera. Oczywiście niebył to model prosto z fabryki.

 

Niemieckie 700 koni w 2012 roku

Niemcy i Włosi jednak faktycznie potrafią się dogadać - niemiecki Gumpert iwłoska Touring Superleggera stworzyły razem model Tornate.

 

MINI Superleggera Vison - piękna czy bestia?

Uwielbiamy takie imprezy jak Concorso d'Eleganza Villa d'Este. Wszystkodlatego, że producenci pokazują tam fenomenalne koncepty i jednym z takichjest samochód przygotowany przez MINI i włoską firmę TouringSuperleggera.

 
 

Oto jak powstawał MINI Superleggera Vision

 

Oto jak powstawał najnowszy model koncepcyjny od MINI - Superleggera Vison. Auto zostało przygotowane na imprezę Concorso d'Eleganza Villa d'Este. 

 

Piękne MINI może trafić do produkcji

W ciągu najbliższych miesięcy rozstrzygnie się przyszłość koncepcyjnegoMINI Superleggera. Bawarski koncern, właściciel marki MINI ma zdecydować oewentualnej produkcji tego modelu.

 

MINI Superleggera do produkcji

Jak donoszą brytyjskie źródła, MINI zaakceptowało model SuperleggeraVision koncept do produkcji. Auto powinno się pojawić do 2018 roku.

 

Roadster Mini Superleggera może wejść do produkcji

Brytyjska firma pod dowództwem BMW zamierza rozszerzyć gamę swoich "lifestylowych" modeli o eleganckiego roadstera. Auto będzie rozwinięciem koncepcji prototypowego modelu Superleggera.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019