Wyszukiwałeś:

Supra

. Znaleziono 52 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Supra

Spróbuj też wyszukać: Toyota skoda supra toyota supra

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 52 wszystkich):

Wątek na forum: Sportowa hybryda Toyoty

nieeee! a taka fajna była Supra, a teraz takie brzydactwo, mam nadzieje ze to tylko koncept a wersja produkcyjna bedzie bardziej 'suprowska' ~supra the best

 

Toyota walczy o Suprę

Aktualny prezes Toyoty Akio Toyoda jest zwolennikiem przywrócenia dożycia sportowego modelu Supra. Być może jego zaangażowanie sprawi, że jużza kilka lat zobaczymy kolejną odsłonę modelu Supra - tym razem z napędemhybrydowym.

 

Toyota rejestruje model Supra

Według najnowszych doniesień koncern Toyota po raz kolejny aplikował  oustanowienie znaku towarowego dla nazwy Supra. To może oznaczać, że japońskikoncern poważnie myśli o przywróceniu flagowego sportowca.

 

Toyota Supra powróci!

Wielu fanów marki jak i dziennikarzy od kilku lat ma za złe marce Toyota, że  nie zamierza wskrzesić legendy Supry. Porzućcie jednak swoje pretensje, gdyż mamy pozytywne informacje.

 

Supra szykowana na targi w Detroit

O następcy Toyoty Supry mówi się już od dawna, a plotki dotyczącetego auta nasiliły się w momencie, gdy japoński koncern rozpocząłwspółpracę z BMW, której jednym z celów jest stworzeniesportowego auta. Ten samochód możliwe, że poznamy już w Detroit.

 

Nieużywana Toyota Supra na sprzedaż

Takie perełki nie zdarzają sie zbyt często. Pewien kanadyjski dealer markiToyota wystawił na aukcję model Supra z 1990 roku. Auto wygląda jakby przedchwilą zostało wyprodukowane.

 

Nowa Toyota Supra jak BMW Z4

Magazyn Auto Express ujawnił kilka ciekawych informacji na temat nowejgeneracji Toyoty Supra. Między innymi sportowy model będzie wykorzystywałtechnologię BMW Z4. Oba samochody mają zedubiotować na rynku w 2017 roku wkilkumiesięcznym odstępie.

 

Toyota Supra Paula Walkera sprzedana

Ten samochód to gratka dla wszystkich fanów serii "Szybcy iWściekli". Toyota Supra w 1993 roku została sprzedana na aukcji.

 

Wątek na forum: Nowa Toyota Supra jak BMW Z4

Kolejna hybrydowa odsłona Toyoty - rozkręcają się ;) Supra raczej poza moim zasięgiem, ale aurisa hybrydowego mogłabym mieć: bardzo fajnie wygląda, komfort jazdy ogromny a spalanie minimalne. ~Copacabana

 

Nowa Toyota Supra ? jakie silniki pod maską?

Na Festiwalu Szybkości w Goodwood zadebiutowała kilka dni temu nowa generacjaToyoty Supry. Co prawda wciąż zamaskowana i jeszcze nie w wersjiprodukcyjnej, ale teraz wiemy już więcej o nowym wcieleniu legendy.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018