Wyszukiwałeś:

Surf

. Znaleziono 8 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Surf

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 8 z 8 wszystkich):

Wątek na forum: Nissan Tiida także w Europie?

Szkoda że Nissan poszedł w jednobryłowatość. Coraz mniej prawdziwych kompaktów. Najpierw 307, poprzedni i obecny Civic, Astra, a teraz Almera (o ile to rzeczywiście będzie Almera). Kształt samochodu zrobił się strasznie nudny i bez wyrazu. Obecna Almera oraz poprzednia może nie miały "sporto...

 

Osiągi górą

Michelin wprowadza na rynek nową oponę MICHELIN Pilot Sport 3 dosamochodów sportowych i usportowionych.

 

Tajemniczy Fisker

O samochodach elektrycznych można dyskutować godzinami, a najczęściejporuszany temat to kwestia wyglądu tych aut. Większość z nich nie wzbudza wnas pozytywnych emocji. Jednak zdarzają się perełki jak choćby ta z logiemFisker'a

 

Fisker: Alternatywa dla Ferrari FF

Amerykański producent luksusowych aut elektrycznych na targach we Frankfurciezaprezentował nowy model o nazwie SURF. To drugi obok modelu Karmasamochód, który będzie produkowany przez Fisker Automotive.

 
 
 

Fisker już wie co przedstawi w Paryżu

W zeszłym roku podczas targów motoryzacyjnych we Frankfurcie Fisker zaprezentował koncepcyjny model Surf. Najnowsze informacje docierające odamerykańskiego producenta luksusowych aut elektrycznych mówią, że na salonie samochodowym w Paryżu zobaczymy produkcyjną wersję modelu Surf.

 

Volkswagen dla surfera

Lato już dawno za nami, ale są na świecie miejsca, gdzie trwa ono cały rok.Dlatego premiera Volkswagena Saveiro na rynku brazylijskim nie powinna nikogodziwić.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019