Wyszukiwałeś:

Swift X

sport X

. Znaleziono 68 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Swift sport

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 68 wszystkich):

Swift Sport i koncepcyjny Splash

Podczas Salonu Samochodowego w Paryżu, który rozpocznie się 28 września,Suzuki zaprezentuje dwa nowe modele - Suzuki Swift Sport oraz koncepcyjnyProject Splash.

 

Suzuki Swift Sport: Bez półśrodków

Na wstępie miałem w zasadzie napisać, że mały 'hot hatch' Suzuki to autodla biedniejszych miłośników sportowej jazdy, choć w tym wypadkubyłaby to półprawda, a zarówno użytkownicy tego modelu jak isam japoński producent mogliby się na mnie mocno pogniewać. Nie jest teżprzecież powiedziane, że zamożna osoba nie zdecydowałaby się na zakupSwifta w sportowym stroju. Zawrę więc to stwierdzenie w 'bezpieczniejszych'klamrach. Swift Sport to niezaprzeczalnie ciekawe auto z tak zwanym 'pazurem',które na dodate

 

Kościuszko ambasadorem Suzuki Swift Sport

Michał Kościuszko, który jest jednym z najbardziej utalentowanychpolskich kierowców rajdowych młodego pokolenia został AmbasadoremSuzuki SWIFT Sport. Wizerunek Michała Kościuszki będzie obecny we wszystkichdziałaniach SMP związanych z promocja samochodu Suzuki SWIFT Sport.

 

Nowy Swift Sport

Suzuki pokaże w Genewie stylistykę odnowionego Swifta Sport poprzezkoncepcyjny model S-Concept.

 

Szybki Swift już we Frankfurcie

Wprawdzie stado 140 koni pod maską nie jest wielkością, która robiduże wrażenie, ale już w przypadku małego auta, jakim jest Suzuki Swift,może zapewnić więcej niż zadowalające osiągi. Podczas salonu samochodowegowe Frankfurcie japoński koncern zaprezentuje najnowsze wcielenie Swifta Sport.

 

Nowy Suzuki Swift Sport

Japoński producent pokazał usportowioną wersję Swift'a, która trafido sprzedaży w Polsce od stycznia 2012 r. Sportowa wersja została stworzona na bazie Swift IV generacji.

 

Suzuki Swift Sport: Sport przez małe "s"

Choć w nazwie ma słówko "Sport", zaliczanie go do gronahot-hatchów byłoby sporym nadużyciem. Grzechem byłoby jednak nazwanie136-konnego Swifta typowym, cywilnym autkiem, którego głównym inajważniejszym zadaniem jest jedynie bezproblemowe dotarcie do celupodróży. Jakie jest więc tak naprawdę Suzuki Swift Sport?

 

Suzuki Swift Sport

 

Suzuki Swift Sport podczas testu w redakcji mojeauto.pl.

 

Suzuki Swift Sport zadebiutuje jesienią

Japoński producent poszerza ofertę swojego najpopularniejszego modelu. Nowageneracja Suzuki Swift będzie dostępna w wersji Sport. Samochódzadebiutuje już jesienią na salonie we Frankfurcie.

 

Nowe Suzuki Swift Sport - mocniejsze i lżejsze

Sportowa odmiana Suzuki Swift zadebiutuje już za miesiąc na salonie weFrankfurcie. Tymczasem w sieci pojawiły się kolejne zdjęcia i informacje ogorącym hatchbacku z Japonii.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Swift sport".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018