Wyszukiwałeś:

Syrena X

Sport X

. Znaleziono 5 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Syrena Sport

Spróbuj też wyszukać: "syrena sport"

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 5 z 5 wszystkich):

Wątek na forum: Mocarz z Hiszpanii

bardzo fajne autko, super osiągi i produkt Nasz Europejski więc oby tylko cena była przystępna. Jeśli Hiszpanie zmieszczą się cenowo w 350.000 PLN będą w stanie zagrozić sprzedaży Porsche lub Ferrari. ~asassello

 

Historycznie do Monte Carlo

Już w najbliższy czwartek o godzinie 13:00 pierwsza z załóg,które jako miejsce do startu w XIV Rallye Monte-Carlo Historique wybrałystolicę Polski wyruszy na trasę z Placu Teatralnego w Warszawie.

 

Czy słyszałeś o Skodzie MB Roadster?

Europa Środkowa nie miała szczęścia do ustrojów politycznych. Najbardziej ucierpiał na tym przemysł motoryzacyjny, zwłaszcza nasz rodzimy.Takie prototypy jak Syrena Sport pokazują, ze mogliśmy wiele. Nie tylko mypróbowaliśmy przełamywać bariery.

 

Replika Syreny Sport na 50. Rajdzie Barbórka

Podczas tegorocznej jubileuszowej, 50. edycji Rajdu Barbórka swoją premierę miała replika Syreny Sport. Za kierownicą auta, na słynnym odcinkuna ul. Karowej zasiadł znany rajdowiec, Leszek Kuzaj.

 

W moich snach wciąż Warszawa*

Spotykamy się w pracowni. Wchodząc do środka od razu naszą uwagę przykuwają rysunki i szkice, które znajdują się na ścianach istołach. Te, które oglądamy najdłużej to szkice samochodówprzypominających modele Bentley'a. Z brytyjską marką nic nie łączyrównie majestatycznie wyglądających aut. To cztery wizje nowejWarszawy, o których rozmawiamy z ich twórcą, MichałemKoziołkiem.  Zapraszamy do lektury.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Syrena Sport".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019