Wyszukiwałeś:

Syrena

. Znaleziono 32 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Syrena

Spróbuj też wyszukać: warszawa syrena 105 mazda 6

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 32 wszystkich):

Wątek na forum: Nowe coupe "dla ludu"

ALE BEKA PASSAT KONKURą DLA CLS :DDD :P SYRENA TO TEż MIAł BYć VW WSCHODU :))) ~ALESSIA

 

Wątek na forum: Choroba a prowadzenie auta

Jeszcze gorzej jest, jak kierowca jest przejedzony. Wtedy chce mu się spać, więc ma spowolnione reakcje. Udowodniono, że kierowca z pełnym brzuchem hamuje 3 metry dalej niż kierowca z brzuchem pustym. Ponadto z przejedzenia może burczeć w brzuchu, albo może się kierowcy odbijać. W czasie odbijani...

 

Syrena 105l - dwusuwowa nostalgia

Niezawodność nie była jej wiodącą cechą. Już w chwili rozpoczęciaprodukcji był to pojazd przestarzały. Traktowano ją jak zło konieczne, leczdla wielu Polaków była jedynym dostępnym samochodem. Dziś corazczęściej Syrena 105 staje się pojazdem nostalgicznym.

 
 

Replika Syreny Sport na 50. Rajdzie Barbórka

Podczas tegorocznej jubileuszowej, 50. edycji Rajdu Barbórka swoją premierę miała replika Syreny Sport. Za kierownicą auta, na słynnym odcinkuna ul. Karowej zasiadł znany rajdowiec, Leszek Kuzaj.

 

W moich snach wciąż Warszawa*

Spotykamy się w pracowni. Wchodząc do środka od razu naszą uwagę przykuwają rysunki i szkice, które znajdują się na ścianach istołach. Te, które oglądamy najdłużej to szkice samochodówprzypominających modele Bentley'a. Z brytyjską marką nic nie łączyrównie majestatycznie wyglądających aut. To cztery wizje nowejWarszawy, o których rozmawiamy z ich twórcą, MichałemKoziołkiem.  Zapraszamy do lektury.

 

Syrena odrodzi sie na nowo?

Fabryka Samochodów Osobowych S.A. oraz polsko-kanadyjski projektantprzemysłowy Arkadiusz Kaminski, założyciel i dyrektor generalny AK MotorInternational Corporation, ratyfikowały umowę regulującą przyszłość markiSyrena. W ramach umowy, FSO zachowuje historyczne prawa jako producentsamochodów Syrena w przeszłości do oryginalnej marki FSO Syrena, zaśAK Motor uzyskało oficjalne i wyłączne prawa do rozwoju, wytwarzania imarketingu pojazdów AK Syrena.

 

Wątek na forum: opinia ogulna

właśnie zakupiłem takie autko i jestem bardzo zadowolony Renault Laguna 3.00 disel 235 PS bardzo dobra dynamika prowadzi się również doskonale kopnięcie nie samowite i nawet w spalaniu nie mam zarzutów npełne wyposażenie w skórze i cała automatyka npanorama dach i szyber dach także el.nw tym samo...

 
 

Syrena Nixi ? polski ?elektryk? z Żerania

Moda na samochody elektryczne dociera również do Polski. Firma AK Motorpracuje nad pierwszym samochodem elektrycznym – Syrena Nixi - produkowanymnad Wisłą.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019