Wyszukiwałeś:

Szczecin

. Znaleziono 366 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Szczecin

Spróbuj też wyszukać: gdańsk części samochodowe obwodnica warszawy

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 366 wszystkich):

Wątek na forum: Szczecin: Nowe mosty nad Odrą i Regalicą

Szczecin jako jedyne miasto w Polsce posiada bardzo dobre połączenie z siecią autostrad niemieckich autostradą A6 .Czyli związki infrastrukturalne z stara "macierzą" sa bardzo mocne.Nalezy tą sytuacje odwrócic budujac nowe połączenie autostradowe miasta z centrum Polski .Postulowalismy ...

 

S3 Szczecin - Gorzów w 2009 r.

Według wstępnych założeń ponad 81 kilometrowy odcinek trasy ekspresowej S3Szczecin - Gorzów Wlkp. zostanie oddany do użytku z początkiem 2009 roku. Szacuje się , że realizacja zadania wyniesie łącznie 342,3 mln EUR. W tymdofinansowanie z Funduszu Spójności UE to prawie 291 mln EUR.

 

Szczecin - mocna strona oferty dla Toyoty

Z zamiarem budowy zupełnie nowej fabryki w niemieckich nowych landach nosi sięjapoński koncern Toyota. Co ciekawe, okazuje się, że to Szczecin może staćsię najsilniejszym elementem kompleksowej oferty inwestycyjnej dla sąsiedniegolandu. Według uzyskanych przez niemieckich samorządowców informacji, wfabryce produkowane mają być samochody marki Lexus - brandu Toyoty dlaklientów z tzw. wyższej półki.

 

300 mln zł dla portów Szczecin i Świnoujście

Zarząd Morskich Portów Szczecin i Świnoujście S.A. zgłosił wnioski odofinansowanie 11 projektów inwestycyjnych. Minister gospodarki morskiejRafał Wiechecki poinformował, że dofinansowanie uzyska w pierwszejkolejności 5 najpilniejszych inwestycji niezbędnych do prawidłowegofunkcjonowania i rozwoju portów.

 

Szczecin: trzeba przyśpieszyć prace nad zachodnią obwodnicą

Odbyło się robocze spotkanie dotyczące planowanego Zachodniego DrogowegoObejścia Miasta Szczecina. Władze województwa zachodniopomorskiegowspólnie z GDDKiA zamierzają przyśpieszyć prace zwłaszcza w obliczuzbliżających się mistrzostw EURO2012.

 

Szczecin: Autostrada Poznańska w przebudowie

Trwa największa obecnie drogowa inwestycja miejska Szczecina – przebudowaAutostrady Poznańskiej wraz z budową nowych mostów przez Odrę iRegalicę.

 

Zbudują trasę S3 Szczecin-Pyrzyce

GDDKiA rozstrzygnęła przetarg na budowę północnego odcinkaekspresowej trasy S3 Szczecin – Pyrzyce. Prace wyniosą więcej niżzakładał kosztorys i mogą ruszyć już jesienią.

 

Szczecin: Energopol wybuduje obwodnicę

Urząd Miejski w Szczecinie poinformował, że firma Energopol-Szczecin S.A.,która została wybrana na wykonawcę prac, wybuduje IV etap obwodnicyśródmiejskiej Szczecina (od ul. Warcisława do Krasińskiego) do końcalistopada bieżącego roku.

 

Węzeł Tczewska ułatwi wjazd na A6

Mieszkańcy Szczecin Dąbia i Wielgowa zyskają nową możliwośćbezkolizyjnego wjazdu na autostradę A6. Umożliwi to nowy węzeł Tczewska naautostradzie A6. Właśnie ruszył przetarg na wybór wykonawcy prac. Jakszacuje Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad prace przy budowiewęzła powinny rozpocząć się w połowie tego roku, ich zakończenie jestzaplanowane na połowę 2013 roku.

 

Węzeł Szczecin Dąbie na A6 dla kierowców

Kierowcy podróżujący po zachodniopomorskich drogach mogą korzystać zwęzła Szczecin Dąbie (Tczewska) w ciągu autostrady A6. Jest to nowepołączenie prawobrzeżnych dzielnic Szczecina i terenów inwestycyjnychz autostradą A6.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021