Wyszukiwałeś:

Szkola X

Auto X

. Znaleziono 19 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Szkola Auto

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 19 wszystkich):

Skoda: Rabaty na auta dla osób niepełnosprawnych

Skoda Auto Polska przygotowała ofertę specjalną dla niepełnosprawnychkierowców. W ramach programu Skoda Przyjazne Auto mogą oni skorzystać zatrakcyjnych rabatów przy zakupie samochodu.

 

Nauka jazdy dla niepełnosprawnych

Skoda Auto Polska S.A. dostrzega problemy osób niepełnosprawnych i starasię pomagać tym, którzy zostali doświadczeni przez los. Abyumożliwić naukę jazdy samochodem, Szkoła Auto przygotowała specjalnyprogram szkoleniowy - L Driving. Jest to kurs na prawo jazdy kat. B, skierowanydo osób niepełnosprawnych.

 

Uważaj na tyły!

Uderzenia w tył samochodu są częstymi kolizjami i stanowią blisko 30%wypadków. Dochodzi do nich nie tylko z powodu szybkiej jazdy,nieostrożności kierowców czy zbyt późnego hamowania –przyczyną może być też nieumiejętność oceny szybkości, z jaką poruszasię samochód jadący przed nami.

 

Nie grzej na postoju

Zaledwie co setny kierowca wie, że silniki większości samochodówpotrzebują tylko 4-5 sekund aby się rozgrzać. Aż 74% osób twierdzi,że na rozgrzanie silnika samochodu zimą potrzeba powyżej 2 minut.

 

Fałszywa odwilż

Pomimo ustąpienia zimowej aury i pozornie lepszych warunków drogowych,kierowcy powinni zachować szczególną ostrożność w trakcie jazdy.Jedną z głównych przeszkód utrudniających bezpieczną jazdę wtrakcie odwilży jest duża ilość wody na jezdniach.

 

Nie wycieraj talerzy w czasie jazdy!

Prawidłowe ułożenie i praca rąk na kierownicy mają zasadniczy wpływ nabezpieczeństwo jazdy. Trenerzy Szkoły Jazdy Renault przestrzegają przedzłymi nawykami, które mogą być bardzo niebezpieczne w skutkach.

 

Skoda dla niepełnosprawnych

Właśnie rusza kolejne szkolenie z L-Driving dla osóbniepełnosprawnych, organizowane przez Szkołę Auto.Szkolenia, umożliwiająceosobom z dysfunkcjami narządów ruchu zdobycie uprawnień do prowadzeniapojazdów, organizowane są w ramach programu Start 2.

 

Aquaplaning już przy 60 km/h

Letnie miesiące to okres w którym kierowcy regularnie przeceniają swojeumiejętności w prowadzeniu samochodów. Dotyczy to nie tylko biciarekordów prędkości, ale także ryzyka powstania aquaplaningu(akwaplanacji) podczas gwałtownych załamań pogody i związanych z nimi burz.

 
 

Skoda szkoli policjantów z drogówki

W tym tygodniu Szkoła Auto Skody zorganizowała specjalne szkolenie na terenieośrodka doskonalenia techniki jazdy w Bednarach. Swoje umiejętnościprowadzenia auta szlifowali policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego zWielkopolski.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Szkola Auto".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019