Wyszukiwałeś:

Szosa X

Lubicka X

. Znaleziono 30 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Szosa Lubicka

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 30 wszystkich):

Drogowy boom w Toruniu!

Miasto Kopernika przeżywa prawdziwy boom inwestycji drogowych. Remontowane sąprawie wszystkie trasy wylotowe. A co najważniejsze, w tym tygodniu otwartazostanie południowa obwodnica Torunia - największa z realizowanych dotychczasinwestycji.

 

Szosa Lubicka - można jechać

Kierowcy mogą przejechać drugą jezdnią zmodernizowanej Szosy Lubickiej wToruniu. Przebudowa wylotówki na Warszawę trwała rok, objęła 1,9 km odcinekod ul. Olsztyńskiej do Strugi Lubickiej.

 

Toruń: 26 mln zł na drogi

Miejski Zarząd Dróg w Toruniu, przeznaczy w tym roku ponad 26 mln zł nainwestycje związane z kapitalnym remontem i utrzymaniem sieci dróg.Zaplanowano modernizacje dróg krajowych, obiektów inżynierskichoraz ulic w Zespole Staromiejskim.

 

Toruń: Drogowcy kończą remonty

Dobra wiadomość dla kierowców poruszających się po toruńskichulicach. Drogowcy w ubiegłym tygodniu zakończyli prace remontowe na kilkuulicach. Wszystkie tegoroczne remonty prowadzone przez Miejski ZarządDróg w Toruniu pochłoną 26 mln zł.

 

Toruń: sześciu chętnych na Lubicką

Otwarto oferty na modernizację Szosy Lubickiej w Toruniu. Zainteresowanieprzetargiem było olbrzymie, bo aż 6 firm złożyło swoje oferty. Narealizację przedsięwzięcia była zarezerwowana w budżecie miasta kwota ponad47 milionów złotych.

 

Pre-umowa na Szosę Lubicką

Podpisana została pre-umowa na modernizację Szosy Lubickiej w Toruniu (odcinekod Strugi Lubickiej do węzła Lubicz). Toruń uzyska dofinansowanie wwysokości ponad 29,7 mln zł ze środków Europejskiego Funduszu RozwojuRegionalnego w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko.Całkowity koszt przedsięwzięcia wyniesie ponad 38 mln zł.

 

Toruń łączy się z A1

Do końca listopada 2011 roku zakończy się drugi etap rozbudowy SzosyLubickiej, od Strugi Lubickiej do Węzła Lubicz. W tym samym czasie do użytkuzostanie oddana autostrada A1 na odcinku Nowe Marzy – Czerniewice.

 

Szosa Lubicka z unijnym wsparciem

Podpisano umowę o dofinansowanie  projektu: „Modernizacja ul. SzosaLubicka w Toruniu – zadanie 2. Odcinek od Strugi Lubickiej do węzłaLubicz (A1)”.  Całkowita wartość zadania wynosi pona 38 mlnzł.  Unia Europejska dopłaci do tej inwestycji aż 29,77 mln zł, costanowi 85% kosztów kwalifikowalnych.

 

Szosa Lubicka połączyła Toruń z A1

Jest już wygodny dojazd z Torunia do A1. Zakończyła się modernizacjakilometrowego odcinka Szosy Lubickiej - fragmentu drogi krajowej nr 80,którym można z Torunia wjechać na autostradę. Za budowę miastozapłaci 38 mln zł, ale na 85 procent kosztów kwalifikowanych inwestycjimiasto zdobyło fundusze europejskie.

 

Dofinansowanie na remont Szosy Lubickiej

Toruń otrzyma ponad 800 tysięcy na remont Szosy Lubickiej. Środki pochodzą zrezerwy subwencji ogólnej Ministerstwa Transportu, Budownictwa iGospodarki Morskiej. To kolejne dofinansowanie, jakie miasto zdobyło na remontjednej z najważniejszych ulic Torunia.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Szosa Lubicka".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019