Wyszukiwałeś:

Szwajcaria

. Znaleziono 95 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Szwajcaria

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 95 wszystkich):

Wątek na forum: Mercedes walczy ze stereotypem

Cóż, może i ograniczają emisje różnych cząstek ale i tak diesel będzie wyrzucać z siebie dużo większe ilości szkodliwych aerozoli i NOx niż benzyna. NOx= problemy z ozonem, aerozole=rak i inne choroby np. płuc w coraz większej ilości. Nie jestem fanem beznzyny choćby dlatego, że oddaje do...

 

Wątek na forum: Unia żąda wstrzymania prac w Dolinie Rospudy

Budować, koniec kropka bo jak tak dalej bedzie to nic nie powstanie ~As

 

Dobre perspektywy Solarisa

Firma Solaris Bus & Coach dokonała podsumowania wyników za 2005 r orazprzedstawiła plany na lata następne. Bazując na osiągniętych wynikach firmazamierza w najbliższej przyszłości intensywnie się rozwijać.

 

Zimowy kodeks drogowy

Zamierzasz spędzić ferie zimowe za granicą? I na dodatek wybierasz się wgóry? Sprawdź, w których regionach Europy po przyjemnościbiałego szaleństwa trzeba wyruszać uzbrojonym w opony zimowe i jakichprzepisów trzeba tam przestrzegać. Nie wszędzie bowiem są one takiesame.

 

Wątek na forum: Bezpłatne obwodnice

No siknę za chwilę - zadeklarował że POWINNY być bezpłatne - wszystkie dorgi powinny być już bez dodatkowych opłat - zdziera 90% ceny paliwa w podatkach i śmie mówić o łaskawie bezpłatnych odcinkach ??? Pytanie - dlaczego w takich krajach jak Wielka Brytania, Niemcy, Szwajcaria, Austria, Holandia...

 

Zobacz ile zapłacisz za autostrady w Europie

Ponad 20 krajów europejskich pobiera opłaty za przejazd autostradami lubdrogami ekspresowymi. Ze względu na zbliżający się sezon wakacyjny wartowięc sprawdzić gdzie i ile należy zapłacić, by wyjazd na urlop nierozpoczął się od potężnego mandatu, który może wynieść nawet 800euro!

 

Gdzie i kiedy na zimówkach?

W Polsce nie obowiązują jednoznaczne przepisy nakazujące kierowcom wymianęopon z letnich na zimowe, kiedy na drogach panują ekstremalne warunkiatmosferyczne. W Europie jest jednak gro krajów, w których takiewymogi istnieją, a niedostosowanie się do nich może grozić nie tylkootrzymaniem mandatu, ale też trafieniem za kratki. Nim wyruszymy na ferie wartosprawdzić, czego możemy się spodziewać w zimowych miesiącachpodróżując za granicą.

 

Rusza projektowanie S61 obwodnicy Suwałk

Opracowanie dokumentacji projektowej obwodnicy Suwałk potrwa 17 miesięcy– przewiduje umowa podpisana 23 maja tego roku pomiędzy białostockimoddziałem GDDKiA, a Transprojektem Gdańskim Sp.z o.o. Inwestor wyda na ten celponad 1,7 mln. zł. O ile zostanie zapewnione finansowanie zadania, toinwestycja mogłaby rozpocząć się w 2015 roku.

 

Wątek na forum: Made in Poland

Bądź co bądź jest to polska marka z własnym logo. Gdyby np. wypalił projekt 4E, być może poszliby za ciosem i pojawiłyby się nowe modele. Arrinera i Leopard to jednak projekty niszowe a Polska to nie Szwajcaria czy Katar. U nas jest głód zwykłego, solidnego auta za rozsądną cenę. Arrinera czy Le...

 

Fiat emituje najmniej CO2, Polska na szarym końcu

W minionym roku niemal wszystkie liczące się na Starym Kontynencie markisamochodowe obniżyły swoją średnią emisję dwutlenku węgla. Na czele, juższósty rok z rzędu, znajduje się Fiat. Natomiast wśród 23europejskich krajów, jeden z najwyższych poziomówzanieczyszczenia CO2 przez nowo sprzedane samochody zanotowano w Polsce.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019