Wyszukiwałeś:

Szymon X

Ruta X

. Znaleziono 23 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Szymon Ruta

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 23 wszystkich):

Rajd Rzeszowski: Bouffier za burtą

Koniec marzeń Bryana Bouffier o powtórzeniu zwycięstwa w RajdzieRzeszowskim. Aktualny Mistrz Polski i lider klasyfikacji generalnej musiałzatrzymać się na drugim odcinku specjalnym w wyniku awarii samochodu.

 

Barbórka dla Kuchara

Tomasz Kuchar i Daniel Dymurski zwyciężyli w rozegranym w sobotę 46. RajdzieBarbórka - Ogólnopolskim Kryterium Asów. Dolnośląski duetjadący Subaru Imprezą, wygrał cztery z sześciu porannych odcinkówspecjalnych.

 

Rajd Elmot: Kuchar z wielkimi nadziejami

Zespół Peugeot Sport Polska Rally Team przystępuje dowspółzawodnictwa o tytuł Mistrza Polski w nowym składzie.Samochód Peugeot 207 Super 2000 poprowadzi w 2009 roku Tomasz Kuchar.

 

Rajd Lotos: 43 załogi na liście

Organizatorzy 5. Rajdu Lotos Baltic Cup zaprezentowali oficjalną listęzgłoszeń drugiej rundy Rajdowych Mistrzostw Polski. Widnieją na niej 43załogi, w tym 5 w samochodach klasy S2000.

 

Rajd Polski: Rossetti z jedynką

Zapowiada sie polsko-włoski pojedynek o zwycięstwo w tegorocznym RajdziePolski. Na liście zgłoszeń do rajdu – rundy mistrzostw Europy widnieje48 załóg, a dalsze cztery uzupełniają stawkę w eliminacji mistrzostwnaszego kraju.

 

Oleksowicz na podium Rajdu Chorwacji

Po zwycięstwie Leszka Kuzaja (2002), drugich miejscach Michała Sołowowa(2008, 2009), znowu mamy miły polski akcent w Croatia Rally. Po przejechaniu 15asfaltowych odcinko?w specjalnych, o łącznej długos?ci 247 km MaciejOleksowicz i Andrzej Obrębowski, zawodnicy zespołu Castrol TRW MOTOINTEGRATORzajęli 3. miejsce w Rajdzie Chorwacji.

 

Oleksowicz znów na podium

Załoga Maciej Oleksowicz - Andrzej Obre?bowski zespołu Castrol TRWMOTOINTEGRATOR po trzech dniach rajdowych zmagań zajęła trzecie miejsce w 40.Bosphorus Rally i drugie w klasyfikacji Mistrzostw Europy. To kolejne podiumpolskiej załogi w Rajdowych Mistrzostwach Europy.

 

Awaria kończy jazdę Oleksowicza, Ruta wyżej w RME

Maciej Oleksowicz nie zaliczy do udanych ostatniej rundy Rajdowych MistrzostwEuropy- Rally Vinho Madera. Na odcinku Paúl da Serra drugiego dnia rajdukierowcę dopadła awaria układu elektrycznego. Na 12. miejscu zawodyukończył Szymon Ruta. Rajd wygrał Bruno Magalhaes.

 

Wypadek kolejnego Polaka na Dakarze

Zawodnik Orlen Teamu nie wystartował do 7. etapu Rajdu Dakar. Podczas 6. etapuRajdu Dakar auto Szymona Ruty dachowało. Zarówno kierowca, jak i jegopilot nie odnieśli poważnych obrażeń, ale załoga pożegnała się zDakarem.

 

Rajd Dakar 2013: Dachowanie Szymona Ruty

 

Podczas 6. etapu Rajdu Dakar zawodnik Orlen Teamu Szymon Ruta dachował i uszkodził klatkę bezpieczeństwa, co wykluczyło go z tegorocznej edycji najbardizej morderczego rajdu cross country. 

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Szymon Ruta".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019