Wyszukiwałeś:

T X

Roc X

. Znaleziono 26 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: T Roc

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 26 wszystkich):

Volkswagen prezentuje T-ROC

Na wielkim stoisku koncernu Volkswagen w Genewie pojawił się samochódzwiastujący wejście niemieckiej marki w nowy segment. Model nazywa się T-ROC.

 
 
 
 

Koncepcyjna Genewa

Na każdych liczących się targach motoryzacyjnych obok świeżutkich nowości,pięknych hostess nie może zabraknąć również pojazdówkoncepcyjnych. Jedne zapowiadają bliskie wprowadzenie nowego modelu, innepokazują, jak będą się zmieniać stylistycznie przyszłe modele, a jeszczeinne stanowią pokaz siły projektowej danej marki. Poniżej nasze zestawienienajciekawszych konceptów tegorocznej wystawy w Genewie.

 

Volkswagen Golf w wersji targa

Volkswagen rozkręca się z pomysłami na kolejną generację Golfa. Podobnonowa wersja samochodu może się pojawić w wersji z dachem typu Targa.

 

VW T-Prime Concept GTE - tuż przed Touaregiem

T-Prime Copncept GTE, czyli najnowszy model studyjny z Wolfsburga zadebiutowałna targach w Pekinie. To przedsmak dużego SUV-a, szykowanego przez Volkswagena.Zobacz, jak będzie wyglądał nowy Volkswagen Touareg.

 
 

Nowy Volkswagen T-Cross z hiszpańskiej fabryki

Hiszpańskie zakłady Volkswagen Nawara będą produkować Volkswagena T-Crossa,nowego kompaktowego SUV-a niemieckiej marki. Poinformował o tym kilka dni temudr Andreas Tostmann, szef działu Produkcji i Logistyki Volkswagena.

 

SUV-y rosną w siłę

Jak przewiduje Volkswagen, już za kilka lat nawet co drugi samochódmarki sprzedawany na świecie będzie miał nadwozie typu SUV.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "T Roc".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019