Wyszukiwałeś:

TATA X

Daewoo X

. Znaleziono 20 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: TATA Daewoo

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 20 wszystkich):

Wątek na forum: Nie ma chętnych na majątek Daewoo i Intralla

może TATA kupi, hindusi lubią badziewia ~ALESSIA

 

Współpraca Iveco Motors z TATA Daewoo

Wchodzące w skład grupy Fiat Powertrain Technologies (FPT), włoskie IvecoMotors rozpocznie współpracę z TATA Daewoo Commercial Vehicles (TDCV).Pierwszym punktem planu jest budowa nowego pojazdu użytkowego o średniej masieo nazwie Novus.

 

Tata myśli o SUV

Indyjski producent samochodów Tata rozważa wejście na rynek zsamochodem klasy SUV. Na Salonie Samochodowym w Genewie aktualnie prezentowanyjest nowy koncept o nazwie 'Cliffrider'.

 

Tata Motors z Marcopolo

Coraz więcej producentów pojazdów użytkowych rusza napodbój krajów azjatyckich. Po niedawnym zawiązaniu umowyjoint-venture przez MAN i Iveco, również jeden z największych naświecie producentów nadwozi, firma Marcopolo zainwestuje w Indiach.

 

Fiat i TATA razem przy ciężarówkach?

Włoski Fiat i indyjskie TATA Motors zamierzają w najbliższym czasierozszerzyć swoją współpracę o pojazdy ciężarowe. Wedługazjatyckiej gazety "Economic Times" pierwsze kroki do ewentualnejwspółpracy zostały już podjęte.

 

Tata Motors kupi Jaguara?

Prestiżowe brytyjskie limuzyny Jaguar i Land Rover trafią zapewne w ręceindyjskiego koncernu Tata Motors, który właśnie przymierza się doprodukcji najtańszych aut świata.

 

Tata Nano z Żerania!?

Tata Nano, najtańszy samochód świata, który właśniezadebiutował na rodzimym rynku powoli przygotowuje się do ekspansji na StaryKontynent. Indyjska firma rozważa produkcję lub finalny montaż modelu wjednym z państw środkowo-wschodniej Europy, a jedna z opcji mówi naweto Fabryce Samochodów Osobowych na Żeraniu!

 

Tata Motors wzmacnia pozycję w segmencie autobusów

Tata Motors nabył pozostałe 79% akcji hiszpańskiego producenta karoseriiautobusowych Hispano Carrocera. W posiadaniu Tata Motors od 2005 r. było 21%akcji tego przedsiębiorstwa.

 

Nowe ciężarówki Tata serii 4000

Tata Motors rozpoczął sprzedaż nowej serii pojazdów ciężarowychserii 4000. Jak na razie na lokalnym rynku, ale jeśli pojazdy zdadzą testy,wówczas jest szansa, że wjadą także i na europejskie drogi.

 

Tata Indica: Średnia, ale tania

2.75 Auto nie powala, ale kupiłem wersjetestową za 20 tyś, i mam 3 lata gwarancji. Przy dużych przebiegach to maznaczenie. Tata to jak daewoo z przez 10 lat więc trochę im jeszcze brakuje.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "TATA Daewoo".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021