Wyszukiwałeś:

TDI X

e X

. Znaleziono 308 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: TDI e

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 308 wszystkich):

Audi Q7 V12 TDI quattro - wyjątkowa technologia

Tym razem niemiecka firma prezentuje silnik, kt&oacute;rego jeszcze wsamochodach osobowych nie montowano - V12 <em>TDIem>.

 

E-kologiczne Audi A4

Ekonomiczny silnik wcale nie musi mieć małej pojemności. Udowadnia to już odlat grupa VW, kt&oacute;ra montuje w swoich autach popularną jednostkę <em>TDIem>.Tym razem dwulitrowy diesel w specjalnej wersji "e" montowany w AudiA4 spali jedynie 4,6l/100km.

 

Mniej znaczy więcej

Volkswagen stara się wdrażać to powiedzenie do rzeczywistości. W nowymVolkswagenie Polo oraz Golfie sz&oacute;stej generacji pojawią się dwa małesilniki od dużej mocy.

 

20 lat silników TDI Audi - część II

Pod koniec lat osiemdziesiątych silniki wysokoprężne były uważane wprawdzieza ekonomiczne i trwałe, lecz r&oacute;wnież za pozbawione temperamentu.

 

20 lat silników TDI Audi - część III

Audi intensywnie wprowadzało nowe rozwiązania także w dużych silnikach. W2003 roku zadebiutowała czterolitrowa jednostka V8 o mocy 275 KM, kt&oacute;rawykorzystywała kilka technicznych detali silnik&oacute;w "V" nowejgeneracji.

 

Wątek na forum: A6 2L TDI

mam a6 z 2005roku silnik 2l <em>tdiem> manual, a moja siora ten sam automatic 2006r.dwa lata smigam, 200.000 km juz i bez wad dolozylem jeszcze,niemiecki chip i ma ok 175 koni i po londynie nie spali wiecej jak 9l a ciskam jak sie da,. turbo dziala super,ale od 2 tysiecy obr ale daje rady. model 2008 ...

 

Skoda Fabia III vs Opel Corsa E - pierwsze starcie

Debiutujące właśnie na europejskich rynkach nowe generacje maluch&oacute;wSkody i Opla będą w przyszłym roku ostro rywalizować o klienta w tymsegmencie rynkowym. Sprawdzamy, jakie atuty mają Skoda Fabia III oraz OpelCorsa E.

 

Audi Q7 e-tron - wielki, szybki i oszczędny SUV

Choć trudno to sobie wyobrazić, ten ogromny SUV spala mniej niż 2 litry oleju napędowego na 100km jazdy. Oto Q7 e-tron - spalinowo-elektryczna wersjaSUV-a od Audi.

 

Oto nowe Audi R18 e-tron quattro

Audi z turbodieslem <em>TDIem> pod maską to marzenie statystycznego Polaka. Oto bolid, kt&oacute;ry tylko w teorii spełnia wspomniane kryteria.

 

Oszczędny Volkswagen Golf TDI bije Rekord Guinessa

Chcielibyście zwiedzić wszystkie przylegające do siebie stany USA za niecałe 300 dolar&oacute;w? Udało się to dw&oacute;m Amerykanom,kt&oacute;rzy przy okazji dopisali swoje nazwiska do Księgi Rekord&oacute;wGuinessa.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "TDI e".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019