Wyszukiwałeś:

TGA

. Znaleziono 23 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: TGA

Spróbuj też wyszukać: tgabmw

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 23 wszystkich):

MAN: Niepołomice ruszają

Dziś (20.06.) ruszyły pracę pod budowę nowej fabryki i montażowni firmy MANw Niepołomicach koło Krakowa. Od połowy 2007 roku mury nowej fabrykiopuszczać będą ciężarówki serii TGA Worldwide i TGA.

 

MAN zainwestuje w Poznaniu

MAN - producent autobusów i samochodów ciężarowych prowadzi od 1997 rokudziałalność w Sadach pod Poznaniem. Firma zamierza otworzyć w Poznaniukolejną inwestycję. Stolica Wielkopolski wygrała rywalizację z Krakowem orazLitwą. Inwestycja ma dać pracę dla około 500 osób.

 

15 tys. ciężarówek rocznie z Niepołomic

Jak donosi portal wnp.pl w Krakowie i Niepołomicach trwa spotkanienajważniejszych menedżerów niemieckiej firmy MAN. Przyjechało 220 kluczowychpracowników z 25 krajów. Ustalają strategię działania firmy na przyszłyrok.

 

MAN i seryjny ESP

Niemiecki producent pojazdów użytkowych, firma MAN poszerzy seryjnewyposażenie swoich ciągników siodłowych. Od stycznia przyszłego roku modeleserii TGA będą bogatsze o system stabilizacji toru jazdy ESP.

 

Ekspresową do Żywca

8 stycznia oddano do ruchu trzy odcinki drogi ekspresowej S-69 realizowane wramach I etapu inwestycji drogowej Żywiec - Zwardoń. Długość obecnieoddawanych odcinków to 10,5 km wybudowanej drogi ekspresowej oraz 3,3 kmdróg przebudowanych i przystosowanych do przeniesienia ruchu ciężkiego.

 

‘Wiecha’ fabryki MAN w Niepołomicach

18 kwietnia w powstającej fabryce MAN w Niepołomicach odbyła sięuroczystość „Wiechy”. W połowie roku, tak jak zostało tozaplanowane, z taśmy produkcyjnej zjedzie pierwszy model MAN TGA WW.

 

MAN: Niepołomice otwarte

Dziś w Niepołomicach (koło Krakowa) odbyło się oficjalne otwarcie nowejfabryki ciężarówek niemieckiego koncernu MAN. Producent zapowiedział, żekolejny zakład w Polsce pozwoli zwiększyć sprzedaż pojazdów użytkowych wprzyszłym roku do 100 tys. egzemplarzy.

 

MAN TGX i TGS w Polsce

Na początku października w nowootwartej fabryce MAN w Niepołomicach odbyłasię polska premiera nowych pojazdów MAN TGX i TGS. Wraz z dwoma nowymityposzeregami ciężarówek MAN Nutzfahrzeuge tym samym wprowadza nowy programproduktowy w klasie ciężkiej.

 

Pierwszy MAN TGX w Polsce

W poznańskim oddziale firmy MAN – STAR TRUCKS miało miejsce uroczysteprzekazanie pierwszego w Polsce pojazdu MAN TGX. Właścicielem jubileuszoweegzemplarza jest firma spedycyjna Ricö.

 

MAN TGA

 

Więcej przestrzeni i komfortu w nowym ciągniku siodłowym MAN TGA.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019