Wyszukiwałeś:

TGL

. Znaleziono 17 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: TGL

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 17 wszystkich):

Wątek na forum: MAN TGL Ciężarówką Roku

super auto 12.240 tgl ~bulnski

 

500 pojazdów ciężarowych MAN dla Veolia Propreté

Producent pojazdów użytkowych MAN oraz działająca na  międzynarodowych rynkach firma Veolia podpisały ramową umowę na dostawęponad 500 pojazdów ciężarowych. W ten sposób umocnione zostająkontakty handlowe istniejące między tymi firmami od roku 2004.

 

MAN – sukces do wynajęcia

MAN wyszedł naprzeciw transportowcom, uruchamiając program wynajmusamochodów MAN Rental pod hasłem „Sukces można terazrównież wynająć”. Niezależnie, czy to zleceniekrótkoterminowe, biznes krótkoterminowy, czy braku możliwośćkorzystania z własnego pojazdu, MAN Rental ma być odpowiedzią naróżne potrzeby transportowe. W ramach nowej usługi można  wynająć pojazdy ciężarowe klasy premium, jak również naczepy iprzyczepy.

 
 

MAN TGL

 

Nowy MAN TGL - mojeauto.tv

 

MAN na targach IAA

„Więcej nie potrzeba. Mniej nie chcesz” – to mottotegorocznej prezentacji koncernu na wrześniowych targach.  Koncernpochwali kilkoma pojazdami w nietypowych zabudowach z serii TGL, TGS i TGM. MANprzedstawi także nowy autobus Lion’s City Hybrid i nowy Neoplan –Skyliner.

 

Hybrydowy MAN TGL w testach

MAN Truck & Bus i hurtownia Arndt w Monachium wspólnie testują wpraktyce pojazd TGL z napędem hybrydowym. Testy u klienta realizowane są wramach projektu „HyTruck – modułowy napęd hybrydowy dlapojazdów użytkowych“ wspieranego przez Niemieckie FederalneMinisterstwo Gospodarki i Technologii.

 

Hity MAN na IAA Nutzfahrzeuge 2012

W dniach od 20 do 27 września w Hanowerze na targach pojazdówużytkowych IAA Nutzfahrzeuge 2012 firma MAN zaprezentuje wiele innowacji inowości w zakresie pojazdów ciężarowych, autobusów,silników i usług.

 

MAN prezentuje nowe modele TGL i TGM

Na targach pojazdów użytkowych IAA Nutzfahrzeuge 2012 firma MAN zaprezentuje nowe modele TGL i TGM, kontynuujące sukcesy lekkiej i średniejserii o dopuszczalnej masie całkowitej na poziomie od 7,5 do 26 ton. Oznaczato także najniższe wskaźniki zużycia paliwa według Euro 6, zredukowanąemisję CO2, maksymalną ładowność i bogaty pakiet precyzyjnie dopasowanychdo siebie technologii.

 

MAN zwyciężył w raporcie TÜV

W aktualnym raporcie niemieckiej organizacji TÜV (kontrolującej jakość ibezpieczeństwo produktów), dotyczącym pojazdów użytkowychwszystkie pojazdy ciężarowe MAN serii TG zajęły zdecydowanie czołowepozycje.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019