Wyszukiwałeś:

TMC

. Znaleziono 31 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: TMC

Spróbuj też wyszukać: LKAS

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 31 wszystkich):

Toyoda pokieruje Toyotą

Po zmianach na stanowisku szefa polskiego oddziału Toyoty przyszedł czas nazmiany w kierownictwie w samej centrali koncernu. Nowym prezydentem Toyota MotorCorporation zostanie Akio Toyota.

 

Nie pojedziesz pijany

Toyota Motor Corporation i Hino Motors ogłosiły, że w ramach działańmających na celu wyeliminowanie prowadzenia pod wpływem alkoholu,wspólnie przetestują system blokujący zapłon pojazdu.

 

Sprawdzisz korki przez komórkę

NaviExpert, dostawca nawigacji GPS w telefonie komórkowym i AutoGuard,operator usług telematycznych zawarły umowę współpracy w zakresiewymiany danych o natężeniu w ruchu oraz utrudnieniach drogowych.Wspólna baza danych posłuży do zaoferowania systemówumożliwiających wyznaczanie trasy i czasu przejazdu w oparciu o aktualniepanującą sytuację na drogach.

 

Kuracja ulepszająca dla Navigon 2110

Dzięki aktualizacji NAVIGON 2110 max staje się modelem NAVIGON 4310 max.Użytkownicy otrzymają więcej funkcji, opcji językowych do wyboru oraznajnowsze mapy.

 

Wątek na forum: Polski sposób na korki

Juz od ponad 5 lat mam TMC dzialjace w moim aucie o spokojnie moge omijac korki! ~jaki pierwszy w Europie?

 

Toyota i Tesla będą współpracować

Tesla Motors i Toyota Motor Corporation zamierzają współpracować nadkonstruowaniem pojazdów elektrycznych. Toyota Motor Company zainwestuje wfirmę Tesla także w zakresie produkcji podzespołów oraz systemuprodukcji i wsparcia technicznego.

 

Radiowy sposób na korki?

Wreszcie się doczekaliśmy, ale nie do końca. Po niemal dwudziestu latachdziałalności w wielu krajach system TMC w końcu trafił do nas. Czy będzieon skutecznym sposobem na omijanie problemów na drodze?

 

Nawigacje dedykowane

Kto chce wyposażyć swoje auto w system nawigacji satelitarnej, ma do tegowiele różnych możliwości. Coraz prężniej rozwija się też grupaproducentów, którzy takie urządzenia opracowują z myślą okonkretnych modelach samochodów. Wpasowują się idealnie w miejsceprzygotowane dla oryginalnych produktów i często są od nich o połowętańsze.

 

Urodzinowe nawigacje od NAVIGON

W związku z przypadającym na ten rok jubileuszem, NAVIGON przygotowałspecjalne zestawy urządzeń z darmową usługą FreshMaps oraz TMC Pro.

 

Nowe nawigacje od Beckera

Becker Ready 50 CEE i Ready 43 Traffic V2 to urządzenia zaprojektowane dlakierowców z centralnej części Europy. Nie każdy decyduje się najazdę samochodem na długich dystansach, dlatego urządzenia posiadają mapy 19krajów.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019