Wyszukiwałeś:

TMG

. Znaleziono 6 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: TMG

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 6 z 6 wszystkich):

"Szalona" Toyota Aygo

Sporo naprawdę ciekawych nowości pojawi się na tegorocznej wystawie BritishInternational Motor Show w Londynie. Mała miejska Toyota zostaniezaprezentowana w bardzo nietypowej wersji, z 200-konnym silnikiem pod maską.

 

F1: Toyota zrywa współpracę z HRT

Jeszcze na dobre się nie rozpoczęła, a już wiadomo, że współpracapomiędzy działem sportowym Toyoty i zespołem Hispania Racing Teamzakończyła się fiaskiem. Powód jest prozaiczny. Hiszpański team jestniewypłacalny.

 

Toyota bije rekord Nurburgingu

Sportowy oddział Toyoty (Toyota Motorsport GmbH) może poszczycić siękolejnym i to nie byle jakim osiągnięciem. Elektryczny pojazd japońskiejmarki pobił rekord toru Nurburgring dla pojazdów napędzanych energiąelektryczną.

 

Toyota powraca do Le Mans

Toyota mimo największego budżetu nie zdołała wygrać nawet jednego GP Formuły 1. Japoński koncern odszedł z królowej sportówmotorowych na tarczy. W F1 Toyota nic nie osiągnęła nadszarpując sobiesportową reputację. Być może uda im się ją podreperować wracając naCircuit de la Sarthe.

 

Toyota ponownie bije rekord na Nurburgringu

Toyota po raz kolejny zawitała na tor Nurburgring, gdzie rzuciła wyzwanielegendarnej "Północnej Pętli" z zamiarem pobicia rekordu przejazdu w kategorii aut elektrycznych. Japoński producent wrócił z Niemiec z tarczą.

 

Toyota szykuje sportową markę

Podczas targów IAA odbywających się nad Menem wiceprezes Toyotyzdradził, że jego koncern rozważa wprowadzenie na rynek marki-córki,która dostarczy specjalnych sportowych modeli.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019