Wyszukiwałeś:

TT X

RS X

Plus X

. Znaleziono 19 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: TT RS Plus

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 19 wszystkich):

Mocniejsze Audi TT RS

Wygląda na to, że Audi przygotowuje mocniejszy wariant modelu TT RS. Dotakich informacji dotarły zagraniczne media.

 

Mocniejsza wersja Audi TT RS

Producent aut z Ingolstadt zaprezentował wzmocnioną wersję sportowej TT RS.Model oznaczony jako "plus" już wkrótce pojawi się wsprzedaży.

 

Pierwsze zdjęcie nowego Audi TT

Na targach elektronicznych CES producent z Ingolstadt pokazał światu, jakbędzie wyglądało wnętrze nowej generacji sportowego coupe, czyli Audi TT.Wnętrze, którego najważniejszym pasażerem jest kierowca.

 

Oto pierwszy oficjalny szkic nowej Audi TT!

Ta premiera rozgrzeje Genewę do czerwoności. Audi TT od lat ma tyle samofanów, co przeciwników. Teraz nadchodzi czas na trzeciągenerację modelu. My już wiemy jak będzie wyglądać.

 

Hej Audi, musisz produkować ten samochód!

Ludzie z Ingolstadt pokazali samochód, który zachwyca jak żadeninny zaprezentowany w ostatnich latach.Audi TT Sportback concept bije nagłowę produkcyjnego sedana z spod znaku czterech pierścieni.

 

Ceny Audi TT w Polsce

Audi TT w najnowszej odsłonie już jest oferowane na polskim rynku. A"już za chwilę" na rynek trafi model TT S oraz TT Roadster, takżew mocniejszym wydaniu. Cennik nowego Audi TT startuje od blisko 160 tys.złotych.

 
 

Nowe Audi TT - dane techniczne

Najnowsze coupe z Ingolstad na polskim rynku będzie dostępne z dwomasilnikami - benzynowym 2.0 TFSI i wysokoprężnym 2.0 TDI. Ten pierwszydostępny jest również w  wzmocnionej wersji TT S.

 

Ponad 400KM w nowym Audi TT RS!

Aktualnie niemieckie coupe w najmocniejszej wersji ma 230KM mocy maksymalnej,co trudno uznać za słaby wynik. Ale oczywiście to nie jest ostatnie słowofirmy z Ingolstadt - niebawem zobaczymy bardzo mocną wersRS.

 

Audi TT RS bez skrzyni manualnej

Zanosi się na ogromny przełom w Audi. Niemiecka marka w przyszłym roku wprowadzi na rynek Audi TT w wersji RS. Samochód ma być oferowany tylkoz skrzynią automatyczną.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "TT RS Plus".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019