Wyszukiwałeś:

TT X

RS X

. Znaleziono 80 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: TT RS

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 80 wszystkich):

Na celowniku: Audi TT RS i Audi S4

Dużo dzieje się w garażach Audi jeśli chodzi o sportowe wersje obecnych jużna rynku modeli. W ciągu najbliższego półtora roku na rynku powinnysię pojawić dwie ciekawe propozycje dla miłośników szybszej jazdy:Audi TT RS i Audi S4.

 

Pięciocylindrowe Audi TT RS

Choć dokładne szczegóły najmocniejszej wersji Audi TT, czyli TT RS,poznamy za tydzień, przy okazji premiery tego modelu na wystawie w Genewie, tojuż teraz niemiecki koncern zdradził pierwsze informacje na temat tego auta.

 

Audi TT RS z otwartym dachem

Światowa premiera najmocniejszej wersji Audi TT, czyli TT RS, miała miejsceprzed niecałym miesiącem na wystawie w Genewie. Jednak fani"tetetki" mogli wówczas zobaczyć tylko wersję coupe. Wersz otwieranym dachem Audi zaprezentuje po raz pierwszy na zbliżającej sięwystawie AMI w Lipsku.

 

Więcej niż TT-RS

Firma Avus Performance przygotowała pakiet tuningowy dla ekstremalnej odmianyAudi TT. I to nie byle jaki. 460 koni mechanicznych w Audi TT-RS brzmi bardzopoważnie.

 

Mocniejsze Audi TT RS

Wygląda na to, że Audi przygotowuje mocniejszy wariant modelu TT RS. Dotakich informacji dotarły zagraniczne media.

 

Mocniejsza wersja Audi TT RS

Producent aut z Ingolstadt zaprezentował wzmocnioną wersję sportowej TT RS.Model oznaczony jako "plus" już wkrótce pojawi się wsprzedaży.

 

Ponad 400KM w nowym Audi TT RS!

Aktualnie niemieckie coupe w najmocniejszej wersji ma 230KM mocy maksymalnej,co trudno uznać za słaby wynik. Ale oczywiście to nie jest ostatnie słowofirmy z Ingolstadt - niebawem zobaczymy bardzo mocną wersRS.

 

Audi TT RS będzie miało ponad 407 KM

Premiera ekstremalnego Audi TT coraz bliżej. Pojawiają się już pierwszedoniesienia na temat wersji RS. Samochód będzie naprawdę mocny.

 

Audi TT RS bez skrzyni manualnej

Zanosi się na ogromny przełom w Audi. Niemiecka marka w przyszłym roku wprowadzi na rynek Audi TT w wersji RS. Samochód ma być oferowany tylkoz skrzynią automatyczną.

 

Audi TT RS - Kozak z Niemiec

Wystartowały targi motoryzacyjne w Pekinie. Wśród wielu premier niesposób nie wymienić jednej z najważniejszych. Producent z Ingolstadtprzedstawiło najmocniejszą, seryjną wersję modelu TT. Audi TT RS zachwycaprzede wszystkim mocą.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "TT RS".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019