Wyszukiwałeś:

TUV

. Znaleziono 50 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: TUV

Spróbuj też wyszukać: tuv auris

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 50 wszystkich):

Wątek na forum: Opel Meriva gwiazdą raportu TUV 2007

Opel wyraźnie się zmobilizował i owe modele to potwierdzają: - Corsa, Zafira, Astra pięć gwiazdek w EuroNCAP - "Opel Meriva gwiazdą raportu TUV 2007" - Corsa Autem roku w Polsce i kilka innych nagród - i ostanie czyli nowa linia stylistyczna. Coprawda o gustach się nie dyskutuje ale moim z...

 

Wątek na forum: Senat przyjął ustawę o zwrocie akcyzy

W kwietniu 2005 roku sprowadziłem do Polski samochód Audi A4 1.9TDI z 99 roku. W związku z tym zostałem obciążony podatkiem akcyzowym w wysokości 63.1%. Na konto Urzędu Celnego przelałem prawie 1300zł, aby uzyskać zaświadczenie niezbędne do rejestracji tego auta. W styczniu 2007 roku w tym samym ...

 

Opel Meriva gwiazdą raportu TUV 2007

Opel Meriva został uznany za najbardziej niezawodny samochód w Raporcie TUV2007. Raport uwzględniał 133 różne modele samochodów używanych niedłużej niż trzy lata.

 

Nowe Mondeo przyjazne dla alergików

Osoby zastanawiające się nad kupnem nowej generacji Forda Mondeo będą miałyjeszcze jeden pretekst aby sobie go sprawić. Otóż otrzymał on właśnienagrodę za przyjazne wnętrze dla alergików, przyznawaną przez niemiecki TUV.

 

Najmniej awaryjne według TUV

Wszelkie raporty awaryjności aut używanych mają to do siebie, żeróżnie można oceniać ich wiarygodność. Z pewnością lepszespojrzenie na faktyczną niezawodność modeli daje spojrzenie na kilka takichzestawień. Dlatego do ubiegłotygodniowego raportu DEKRA 2011 prezentujemydziś wyniki najnowszego zestawienia TUV 2011.

 

Jak to jest z tą awaryjnością Toyoty?

Pojawiające się ostatnio informacje o akcjach serwisowych obejmującychmiliony aut Toyoty mogą niepokoić użytkowników samochodów tejjapońskiej marki. Z drugiej jednak strony, Toyota co rusz zajmuje czołowemiejsca w renomowanych rankingach awaryjności. Jak to więc jest z tąawaryjnością u największego obecnie producenta aut na świecie.

 

Najbardziej niezawodne auta - raport TUV 2014

Modele niemieckich producentów oraz Toyota to najwięksi zwycięzcynajnowszej edycji raportu usterkowości przygotowanego na podstawie badańtechnicznych przeprowadzonych przez specjalistów z TUV, czyliniemieckiego Urzędu Dozoru Technicznego. Najmniej usterkowym samochodemosobowym okazał się Opel Meriva.

 

Raport TUV 2015: Niemieckie i Toyoty najmniej awaryjne

Awaryjność jest jednym z najważniejszych czynników branych pod uwagępodczas wyboru samochodu. Zwłaszcza, gdy rozważamy zakup używanego auta.Dzięki specjalistom z TUV jest szansa, że wybierzemy takie modele,które psują się rzadziej.

 

Raport TUV 2015 - Toyota nadal najbardziej niezawodna

Toyota przyzwyczaiła nas już do solidności swoich aut, która ma odzwierciedlenie w wartości aut używanych i popytu na nie. Tegoroczny raportTUV potwierdza dobrą opinię o japońskiej marce.

 

TUV 2016 - zobacz, najmniej awaryjne auta

Niemieckie Stowarzyszenie Dozoru Technicznego TUV opublikowało właśnienajnowszą listę najmniej awaryjnych aut. Zobacz, raport TUV 2016 o najlepszychi najgorszych samochodach.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019