Wyszukiwałeś:

TVR

. Znaleziono 21 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: TVR

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 21 wszystkich):

 
 

Wątek na forum: TVR żegna się z Wlk. Brytanią

A wszystko wina pierdzielonych rusków kturzy zielonego pojęcia o samochodach nie mają i gówno wiedzą o TVR i jego produkcji.A wlaścicielowi jakiemuś Rosjaninowi bym ryj strzaskal za takie marnotrastwo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.Poprostu wtyd i chańba p...

 

Wątek na forum: 40 lat Lotusa

Lotus to legenda, tak jak TVR, Jaguar, MG. Szkoda że te firmy tak podupadły... ~Mach

 

TVR: Ostatnia Cerbera

Producent sportowych samochodów z Wielkiej Brytanii, firma TVRpostanowiła na krótko ożywić model Cerbera, którego produkcjaoficjalnie zakończyła się w 2004 roku. Brytyjczycy wyprodukują jeszcze jedenegzemplarz tego modelu, który nie zostanie sprzedany, a...

 

TVR żegna się z Wlk. Brytanią

Jedna z ostatnich, niezależnych brytyjskich marek samochodowych, jaka jeszczesię ostała, zaprzestanie produkcji na Wyspach Brytyjskich. 250 osób stracipracę, a fabryka w Blackpool zostanie zamknięta.

 

TVR Griffith jeszcze raz

Spec od silników spalinowych z Wysp Brytyjskich, Al Melling, zamierzawprowadzić na rynek następcę modelu TVR Griffith. Będzie to dwuosobowysamochód rozwijający prędkość rzędu 270 km/h, z silnikiemumiejscowionym z przodu.

 

TVR przypomina o istnieniu

Już dawno nie było słychać o brytyjskiej marce produkującej co prawdaniszowe, ale nie pozbawione charakteru samochody. TVR przypomina o swoimistnieniu prezentując pierwsze informacje o nowym modelu.

 

TVR zdradza szczegóły

TVR na przestrzeni ostatnich miesięcy dawało znaki o reinkarnacji marki iwprowadzeniu do sprzedaży nowych modeli. Kolejne szczegóły właścicielmarki zdradził magazynowi Autocar.

 

Czy legendarny TVR wreszcie powróci?

To już 10 lat od kiedy manufaktura w Blackpool wyprodukowała ostatni samochód z logo TVR. Jest jednak spora szansa na powrót tejbrytyjskiej marki do 2017 roku.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018