Wyszukiwałeś:

Tacoma

. Znaleziono 8 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Tacoma

Spróbuj też wyszukać: tacuma daewoo

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 8 z 8 wszystkich):

Zatopione Mazdy na sprzedaż

Północnoamerykański oddział producenta samochodów marki Mazdapoinformował, że auta, które pod koniec lipca podtopiły się wraz zestatkiem frachtowym 'Cougar Ace' w pobliżu Alaski nie będą sprzedawane jakonowe.

 

Tenisowy 207 CC

Podobnie jak w przypadku serii 206, również nowa generacja Peugeot 207doczekała się specjalnej edycji Roland Garros. Pierwszy, jeszcze koncepcyjnyegzemplarz tej wersji został zaprezentowany w modelu 207 CC przy okazjiodbywającego się turnieju tenisowego.

 

Buick i Jaguar najbardziej niezawodne w USA

Według najnowszego rankingu najbardziej niezawodnych samochodówprzeprowadzonych przez J.D. Power and Associates na czele znalazły się ex equomarki Buick oraz Jaguar.

 

Gigatyczna akcja serwisowa Toyoty w USA

3,18 mln samochodów wyprodukowanych przez Toyotę i sprzedanych na rynkuStanów Zjednoczonych musi trafić do serwisu. Jak informuje AutomotiveNews przyczyną tak gigantycznej akcji serwisowej jest wadliwa mata podłogowa,która może doprowadzić nawet do zablokowania się pedału gazu.

 
 

Tornado wstrzymało produkcję

Tornado, które nawiedziło amerykańskie stany Alabama, Georgia iTennessee, skutkuje zatrzymaniem produkcji w fabrykach Mercedesa i Toyoty wAlabamie.

 
 

Toyota GT 86 na sterydach

Świat nie ochłonął jeszcze po premierze nowej sportowej Toyoty, modelu GT86, a już pojawiają się informacje, że japońscy inżynierzy pracują nadmocniejszą wersją tego modelu.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019