Wyszukiwałeś:

Taigun

. Znaleziono 8 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Taigun

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 8 z 8 wszystkich):

Volkswagen Taigun: Kompaktowy SUV premierowo w Brazylii

Taigun to model, który ma dołączyć do rodziny małychVolkswagenów. Decyzja o produkcji tego auta nie została podjęta, aleVolkswagen nie mówi "nie". Auto debiutuje na targach w SaoPaulo.

 
 

Volkswagen Taigun nadjedzie w 2016 roku

Podczas targów motoryzacyjnych w Sao Paulo, które odbyły się wzeszłym roku Volkswagen zaprezentował koncepcyjny model Taigun. Małycroossover na rynku w wersji produkcyjnej ma pojawić się za 3 lata.

 

Volkswagen Taigun - kolejna odsłona

Przed rokiem został zaprezentowany na wystawie w Sao Paolo. Teraz koncepcyjnycrossover Volkswagena dojechał do New Delhi, gdzie w stolicy Indii zostaniepokazana kolejna odsłona Taiguna. Wersja seryjna planowana jest na 2016 rok.

 
 

Mały SUV od Seata szykowany na 2017 rok

Tajemnicze źródło z Seata mówi o małym SUvie, który narynku pojawić ma się w 2017 roku. Auto podzieli swoje podzespoły zdebiutującym rok wcześniej Volkswagenem Taigunem.

 

Volkswagen szykuje nowe crossovery

Niemcy z Wolfsburga planują na rynek wypuścić dwa nowe modele, crossoverylub jeśli ktoś woli niech nazywa je SUVami. W tym roku powinniśmyrównież zobaczyć nowego Tiguana.

 

VW Taigun - jest decyzja w sprawie jego produkcji

Volkswagen nie wyprodukuje zapowiadanego od kilka lat małego crossovera onazwie Taigun, i nie jest to wina problemów finansowych marki. W zamianniemiecki koncern pracuje nad innym, podobnym samochodem.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019