Wyszukiwałeś:

Takata

. Znaleziono 30 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Takata

Spróbuj też wyszukać: akcja warotowa takata

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 30 wszystkich):

Co z Takata-Petri w Wałbrzychu?

Firma Takata-Petri nie planuje obecnie przeprowadzać zwolnień grupowych.Jednak centrala grupy poważnie rozważa zamknięcie spółki wWałbrzychu. Do dziś nie podjęto decyzji w tej sprawie. Według zarządupoziom zamówień gwarantuje nieprzerwane funkcjonowanie zakładu dokońca sierpnia.

 

Takata-Petri likwiduje zakład w Wałbrzychu

Takata-Petri likwiduje zakład w Wałbrzychu. Pod koniec sierpnia pracę straciponad pół tysiąca osób. Firma, która zajmuje sięprodukcją kierownic samochodowych, przenosi bowiem swą produkcję do Rumunii.

 

Takata-Petri wraca do Wałbrzycha?

Wałbrzyski oddział koncernu Takata-Petri zajmujący się produkcją kierownicpowraca po dwóch miesiącach od zamknięcia fabryki do WałbrzyskiejSpecjalnej Strefy Ekonomicznej. W zakładzie Takata przez pośrednictwo zagencją pracy tymczasowej znalazło zatrudnienie ponad 100 osób. Są tobyli pracownicy wałbrzyskiego oddziału, którzy zostali zwolnieni zTakaty końcem sierpnia 2009 roku – informują Nowe WiadomościWałbrzyskie.

 

Kolejne akcje serwisowe w związku z airbagami Takata

Dramat pod tytułem "Takata" wzbogaca się o kolejny rozdział. Tymrazem wadliwe moduły poduszek powietrznych wykryto w kolejnych japońskich markach samochodów.

 

Kolejna śmierć z powodu wadliwych airbagów Takata?

Głośna akcja serwisowa, związana z wadliwymi układami poduszek powietrznychjapońskiej produkcji, zbiera śmiertelne żniwo. 22-letnia Amerykanka jestnajprawdopodobniej siódmą ofiarą błędu konstruktorów.

 

Kolejne auta z wadliwymi airbagami Takata

Afera z wadliwymi modułami poduszek powietrznych produkcji Takata nie cichnie.Wręcz przeciwnie - kolejne auta przywołuje do serwisów Toyota.

 

Kolejne problemy Toyoty z airbagami Takata

Największa akcja serwisowa w przemyśle motoryzacyjnym objęła już ponad 50milionów aut na świecie i wciąż nie ma końca. Kolejne potencjalnie wadliwe auta zmuszona jest przywołać na przegląd Toyota.

 

Dodge Challenger następną ofiarą airbagów Takata

Jesteś szczęśliwym właścicielem Dodge'a Challengera? Gratulujemy, ale jednocześnie ostrzegamy - auto może być wyposażone w wadliwy napełniacz poduszki powietrznej firmy Takata.

 

Ferrari do serwisu z powodu airbagów Takata

Dziesiątki milionów aut już przywołano do serwisów na kilkukontynentach z powodu potencjalnie niebezpiecznych poduszek powietrznychjapońskiego poddostawcy Takata. Przy tej ilości kolejnych 814 sztuk nierobiłoby wrażenia, ale tym razem chodzi o auta Ferrari.

 

Akcja serwisowa Hondy w Polsce - trzy modele z wadliwymi airbagami Takata

Problem z felernymi modułami poduszek powietrznych produkcji Takata dotyczynie tylko USA - dotarł także do Polski. Honda już przywołuje do serwisów właścicieli trzech modeli na przegląd i usunięcie usterek.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019