Wyszukiwałeś:

Takeri

. Znaleziono 15 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Takeri

Spróbuj też wyszukać: takeri mazda

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 15 wszystkich):

Mazda Takeri

Podczas 42. Targów Samochodowych Tokio 2011 japońska Mazda zaprezentuje swój najnowszy koncept zapowiadający przyszłego sedana marki. Podczas targów zadebiutuje również nowa Mazda CX-5 przeznaczona na rynekKraju Kwitnącej Wiśni.

 
 

Inteligentne hamowanie od Mazdy

Mazda odsłoniła właśnie kolejne szczegóły na temat innowacyjnegosystemu i-ELOOP (Intelligent Energy Loop), czyli systemu odpowiedzialnego zarekuperację energii.

 

Mazda Takeri

 

Koncepcyjna Mazda Takeri stanowi zapowiedź nowej Mazdy 6

 

Mazda 6 o nadwoziu coupe

Wygląda na to, że Mazda 6 będzie oferowana w czterech wersjach nadwoziowych.Do obecnych trzech dołączy bowiem za niedługo dwudrzwiowe nadwozie coupe.

 

Mazda na wystawie Tokyo Motor Show 2011

 

Na stoisku Mazdy możnabyło zobaczyć zapowiedź Mazdy 6, koncept Takeri

 

Cóż to był za rok!

Przełom roku to czas na chwilę refleksji, by na spokojnie usiąść i podsumować miniony rok. W przeciągu 12 miesięcy w świecie motoryzacji wydarzyło się wiele i nie mogliśmy narzekać na nudę. Producenci aut postarali się, aby zasypywać nas nowościami i ciekawymi informacjami, dotyczącymi nowych jak i przyszłych modeli. Rok 2011 przyniósłrównież wydarzenia smutne i te, które powodowały, że wświecie czterech kółek robiło się nerwowo. Przejrzeliśmy kalendarzi wybraliśmy te fakty z 2011 roku, które dla nas są najważniejsze lubpo prostu najciekawsze. Oto przed Wami alfabet A.D. 2011.

 

Mazda przedstawia MX-5 GT

Widać, że tegoroczny Festiwal Prędkości na torze w Goodwood bardzo upodobali sobie producenci aut. Mazda jest kolejnym który zaprezentuje nowy, tym razem koncepcyjny model MX-5.

 

Mazda: Nadchodzi japoński samuraj

Mazda po kilkunastu dniach podsycania ognia i prezentacji krótkich zapowiedzi filmowych wreszcie dziś prezentuje najnowszą generację Mazdy6.Auto premierowo zostanie pokazane na Salonie Samochodowym w Moskwie.

 

Paryż 2012: Poznaj motoryzacyjne smaczki

Dziś startuje jedna z najważniejszych imprez motoryzacyjnych roku ,odbywająca się w stolicy Francji. Targi motoryzacyjne również teodbywające się w Paryżu to jak wybranie się na studencką domówkę,na której liczymy, że poznamy nowych ciekawych ludzi. Zobaczcie zjakimi autami warto zapoznać się w Paryżu.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019