Wyszukiwałeś:

Talisman

. Znaleziono 58 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Talisman

Spróbuj też wyszukać: espace renault talisman

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 58 wszystkich):

Tajemnicze Reanult Talisman

Francuski producent na swoim oficjalnym profilu na portalu Facebook udostępnił zdjęcie tylnej części nowego, tajemniczego modelu. Informacja,która pojawiła się pod zdjęciem mówi, że Talisman zadebiutujena targach w Pekinie.

 

Tajemnicze Renault Talisman - zastąpi Lagunę?

Enigmatyczny "teaser" zapowiada nowe auto Renault. Nazywa sięTalisman i wiele znaków wskazuje, że zastąpi znaną od ponad 20 latLagunę. Francuzi wiele obiecują.

 

W poniedziałek poznamy następce Renault Laguny

Już na początku tygodnia poznamy nowego przedstawiciela segmentu D od Renault. Już wiadomo, że pojawi się pod nazwą Talisman. Już po samej nazwie możemy stwierdzić, iż Renault chce maksymalnie odciąć się od Laguny. 

 

Renault Talisman - francuski Passat rusza do boju!

Zapomnijcie o Renault Lagunie. Francuski liftback po ponad 20 latach karieryustępuje miejsca zupełnie nowemu zawodnikowi - oto elegancki sedan RenaultTalisman, który w klasie średniej chce dogonić Passata.

 
 

Renault Talisman 2016

 

Renault Talisman to próba wtargnięcia marki do segmentu premium. To może lekka przesada, bo Mercedesowi Klasy C nie uda się zagrozić, ale jeśli Francuzi dopracowali następcę Laguny tak jak obiecują, to Volkswagen może się spodziewać poważnego konkurenta dla Passata.

 

Wnętrze Renault Talisman pod okiem Daimlera

Kilkanaście godzin temu koncern Renault pokazał światu następcę modeluLaguna. Teraz okazuje się, że w pracach nad wnętrzem Francuzi poprosili opomoc Niemców.

 

Renault Talisman - znamy polskie ceny

Renault Talisman to nowy przedstawiciel segmentu D. Samochód ten dopolskich salonów trafi już za kilka tygodni, w styczniu 2016 roku.Klienci od przyszłego miesiąca mogą składać zamówienia na tenmodel. Ceny startują od 92 900 złotych.

 

Renault Talisman - wersja limitowana w Polsce

W styczniu przyszłego roku swój oficjalny debiut rynkowy w Polscebędzie miał wyczekiwany przedstawiciel segmentu D - Renault Talisman. Polski importer przygotował specjalną wersję tego modelu.

 

Renault Talisman Grandtour - ceny w Polsce

Nowe francuskie kombi wchodzi do polskich salonów. Renault TalismanGrandtour oferuje te same technologie co sedan, ale więcej miejsca dla bagażu.Zobacz, ile kosztuje rywal VW Passata z nad Sekwany.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019