Wyszukiwałeś:

Tata

. Znaleziono 396 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Tata

Spróbuj też wyszukać: tata indica Tata Safari fiat punto

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 396 wszystkich):

Tata Motors kupi Jaguara?

Prestiżowe brytyjskie limuzyny Jaguar i Land Rover trafią zapewne w ręceindyjskiego koncernu Tata Motors, który właśnie przymierza się doprodukcji najtańszych aut świata.

 

TATA Motors debiutuje w Polsce + [VIDEO]

Tata Motors, największy koncern motoryzacyjny w Indiach, ustanowił firmęMarubeni Corporation wyłącznym dystrybutorem samochodów osobowych ilekkich dostawczych marki Tata na terenie Polski. Na początku azjatyckiproducent skupi się w naszym kraju na sprzedaży czterech modeli i rozbudowiesieci dealerskiej.

 

Rusza produkcja Tata Nano

Już w marcu rozpocznie się produkcja najtańszego samochodu świata, jakim mabyć indyjski Tata Nano. Niestety, do Europy model ten trafi jednaknajwcześniej za dwa-trzy lata i z całą pewnością nie będzie aż tak tani.

 

Tata Nano dla Europejczyka

Trochę niespodziewanie, bez szumnych zapowiedzi, na wystawie w Genewie indyjskikoncern Tata Motors zaprezentował europejską wersję najtańszego samochoduświata, czyli modelu Nano. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planamifirmy, to na europejskich drogach Tata Nano zadebiutuje już w przyszłym roku.

 

Będzie elektryczna Tata Indica

Po prezentacji prototypowej wersji Tata Indica Vista EV na wystawach w Boloniioraz Genewie zapadła cisza w temacie elektrycznej wersji tego modelu. Dziśjuż jednak wiadomo, iż w ciągu kilku najbliższych miesięcy auto trafi dosprzedaży.

 

Tata Motors wzmacnia pozycję w segmencie autobusów

Tata Motors nabył pozostałe 79% akcji hiszpańskiego producenta karoseriiautobusowych Hispano Carrocera. W posiadaniu Tata Motors od 2005 r. było 21%akcji tego przedsiębiorstwa.

 

Nowe ciężarówki Tata serii 4000

Tata Motors rozpoczął sprzedaż nowej serii pojazdów ciężarowychserii 4000. Jak na razie na lokalnym rynku, ale jeśli pojazdy zdadzą testy,wówczas jest szansa, że wjadą także i na europejskie drogi.

 

Tata wchodzi na rynek brytyjski

Wyspy Brytyjskie będą czwartym rynkiem na Starym Kontynencie, na którymindyjski koncern Tata Motors będzie oferować swoje samochody.

 

Tata Indica na sportowo

Na zbliżającej się wystawie samochodowej w Genewie sporo ciekawego będziesię działo na stoisku indyjskiej firmy Tata Motors. Jedną z atrakcji będziekoncepcyjny jeszcze model Tata Indica Vista Concept S.

 

Tata rusza na podbój Europy. I Polski.

Od kilku już lat Europa szykuje się na wejście na Stary Kontynent chińskichmarek samochodowych, które głównie dzięki niskiej cenie miałybyzrewolucjonizować rynek. A tymczasem, mimo kilku prób, wciąż ta sztukaproducentom zza Wielkiego Muru nie za bardzo się udaje. Trochę takniepostrzeżenie, podobną drogą na podbój Europy wyruszył indyjskikoncern Tata Motors. Zobaczmy, czym już wkrótce będzie kusićeuropejskich kierowców.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019