Wyszukiwałeś:

Tatra

. Znaleziono 14 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Tatra

Spróbuj też wyszukać: czajka

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 14 wszystkich):

Targi samochodów użytkowych Autotec 2008

W dniach 4-8 czerwca 2008 już po raz dwunasty w Brnie odbędą sięMiędzynarodowe Targi Samochodów Użytkowych Autotec.

 

AUTOTEC, czyli co się działo w Brnie

Targi AUTOTEC nie były miejscem światowych premier motoryzacyjnych, niemniejjednak producenci samochodów ciężarowych i dostawczych nie zawiedliprezentując swoje najlepsze produkty. Na powierzchni kilku gigantycznych halwystawiła się cała samochodowa, światowa czołówka. Cozaprezentowali, o tym poniżej.

 

XXII Mercedes Truck Rally zakończony! + [VIDEO]

W sobotę, 11-stego października odbyła się XXII edycja rajdu terenowegoMercedes Truck Rally, w którym wystartowało przeszło 80 załóg.Na poligonie wojskowym w Cieninie pod Wrocławiem w słońcu, piachu i błocieprzez kilka godzin walczyli zawodnicy w czterech różnych klasach.

 

Dakar udany dla Polaków

Trzecie miejsce Rafała Sonika w klasyfikacji kierowców quadów,piąte miejsce Krzysztofa Hołowczyca w grupie kierowcówsamochodów, to bez wątpienia doskonałe i jak do tej pory najlepszeosiągnięcia Polaków w tej legendarnej imprezie. Nowy Dakar, na nowymterenie przyniósł wiele emocji i był tam samo wymagający jak jegopoprzednie edycje, rozgrywane w Afryce.

 
 

Gama modeli Tatry T815

 

Tatry z serii T815 - zalety i właściwości terenowe wojskowych ciężarówek.

 

Historia marki Tatra

 

Chronologia wydarzeń z historii marki.

 

Nowa pożarnicza Tatra

Strażacy z czeskiego Hřenska otrzymali pierwszy egzemplarz wozu bojowego TATRA815-7 CAS 30 S3R 4x4. W odróżnieniu od zaprezentowanego w roku 2009modelu CAS 30, ma on tylko dwie osie zamiast trzech, a bardziej kompaktowerozmiary zwiekszają jego przydatność w terenie leśnym i górskim.Projekt ten był poczatkowo rozwijany dla celów wojskowych. Pojazdpożarniczy powstał przy uwzględnieniu uwag i doświadczeń Hrzeńskichstrażaków.

 

DAF Trucks przejmuje udziały mniejszościowe w TATRA a.s.

DAF Trucks i TATRA podpisały umowę dotyczącą przejęcia przez DAF 19%udziałów w TATRA a.s. Ponadto DAF będzie dostarczać czeskiemuproducentowi ciężarówek silniki i kabiny.

 

Rekordowe przychody firmy PACCAR

Osiągnięte przez firmę PACCAR w trzecim kwartale przychody w wysokości 4,26mld dolarów były najwyższe w całej historii firmy – mówiMark Pigott, Prezes i Dyrektor Generalny. – Wyższe zyski zawdzięczamyzwiększonym dostawom samochodów ciężarowych, większej sprzedaży narynku wtórnym i rozwojowi działalności w zakresie usług finansowych nacałym świecie.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019