Wyszukiwałeś:

Tesla

. Znaleziono 148 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Tesla

Spróbuj też wyszukać: dawoo tos

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 148 wszystkich):

Nowa Tesla już 26 marca

Naprzeciw wszystkim doniesieniom i plotkom, firma Tesla zaprezentowałaprzedsmak emocji jakie będą czekać jej fanów 26 marca. Wtedy zostanieoficjalnie zaprezentowany nowy samochód tej marki. Tesla S będziesedanem napędzanym na prąd.

 

Tesla odkrywa segment CUV

Producent elektrycznych samochodów marki Tesla zamierza zaprezentować wciągu najbliższych trzech lat samochód z segmentu crossover,który będzie w pełni zasilany za pomocą prądu.

 

Toyota i Tesla będą współpracować

Tesla Motors i Toyota Motor Corporation zamierzają współpracować nadkonstruowaniem pojazdów elektrycznych. Toyota Motor Company zainwestuje wfirmę Tesla także w zakresie produkcji podzespołów oraz systemuprodukcji i wsparcia technicznego.

 

Tesla pozywa Top Gear

Firma Tesla Motors ogłosiła, że pozywa producentów programu Top Gearza pomówienia i rozpowszechnianie szkodliwych dla firmy informacji.

 

Tesla i Mercedes razem zbudują samochód

Amerykańska Tesla, produkująca luksusowe, elektryczne samochody będzie współpracować razem z Daimlerem przy stworzeni bliżej nieokreślonego modelu Mercedesa.

 

Tesla sprzedaje się lepiej niż Golf

Tesla Model S w zeszłym miesiącu została najlepiej sprzedającym sięsamochodem... w Norwegii. Tamtejsi obywatele nawet przepłacają, żeby nieczekać w kolejce i kupują samochody z drugiej ręki.

 

Tesla Model III - elektryczny rywal w klasie luksusowych kompaktów

Tesla zamierza włączyć się w walkę o czołowe miejsca wśródkompaktowych limuzyn. Bronią będzie w pełni elektryczny model o nazwie TeslaIII. Samochód na drogach do zobaczenia od 2017 roku.

 

Tesla przedstawia Model D

Firma Tesla, należąca do Elona Muska, nie poprzestaje na poszerzaniu swojejgamy modelowej. Za kilka dni zostanie oficjalnie zaprezentowany Model D.

 

Tesla S kolejnym bezpiecznym elektrycznym modelem

Elektryczne samochody coraz śmielej wchodzą na rynek. Po raz kolejny też sięokazuje, że mogą być równie bezpieczne jak konwencjonalnie napędzanesamochody. Tesla Model S uzyskała właśnie pięć gwiazdek od Euro NCAP.

 

Tesla wycofuje Model X 60D

Po kilku miesiącach od premiery Tesla wycofuje najtańszą wersję crossovera.Model X 60D nie jest już dostępny w cenniku, a tym samym cena podstawowegomodelu wzrosła o 10 tys. dolarów.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021