Wyszukiwałeś:

Thatcham

. Znaleziono 12 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Thatcham

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 12 wszystkich):

Nie dla złodzieja

Kilka dni temu organizacja Thatcham rozdała nagrody w rankingu samochodównajlepiej zabezpieczonych przed włamaniami lub kradzieżą. Każde nowe autootrzymało unikatową ocenę poziomu bezpieczeństwa, pozwalającą przyszłymnabywcom rozpoznać producentów, którzy oferują auta o wysokim poziomiezabezpieczeń.

 

Więcej mocy w Porsche

Wraz z początkiem nowego roku modelowego, Porsche Boxster oraz Boxster Szostaną ulepszone pod względem mocy oraz momentu obrotowego. Oba modelecharakteryzować będzie lepsza wydajność na drodze połączoną z niższymzużyciem paliwa.

 

Targa na cztery koła

Porsche 911 Targa w nowej odsłonie dostępne będzie w wersji wyposażonej wstały napęd na cztery koła. Tak samo jak niegdyś model 996, wyposażonyzostał także w szklany dach oraz otwieraną tylną szybę.

 

ESP ratuje życie

W badaniach przeprowadzonych przez centrum Thatcham wynika, że gdyby w nowychsamochodach standardowo montowano technologię ESP, to w ponad trzech tysiącachprzypadków można by uniknąć poważnych konsekwencji, a także uratowaćżycie ponad 400 osobom.

 

ESP standardem już w 2009

Bez wątpienia urządzenie odpowiedzialne za aktywne bezpieczeństwo takie jakESP wpływa na zmniejszenie liczby śmiertelnych wypadków. Niektórzyokreślają je nawet mianem najważniejszego wynalazku w dziedziniebezpieczeństwa zaraz po pasach. Już niebawem system ten będzie niezbędnymminimum wymaganym przy produkcji wszystkich małych samochodów.

 

Bezpieczne fotele samochodowe

Brytyjska organizacja Thatcham przeprowadziła symulacje testówzderzeniowych, w których badane było zabezpieczenie przed obrażeniamikręgów szyjnych, jakie mają zapewniać fotele samochodowe. Aż 80procent przebadanych foteli uzyskało dobry lub zadowalający wynik.

 

Nie ukradną Ci...

Brytyjska organizacja Thatcham przygotowała już po raz kolejny zestawienietych modeli, które są najlepiej zabezpieczone przed złodziejami.

 

DNA uchroni przed kradzieżą

Zakup samochodu w naszym kraju to bardzo często wydatek na całe życie albojego większą część. Dlatego wielu z nas stara się zabezpieczyć takinabytek w najbardziej skuteczny sposób, a tak naprawdę niewiele z nichpozwala zagwarantować takie bezpieczeństwo jak oznakowanie auta cząsteczkamiDNA.

 

Wyzwanie dla złodzieja

Już piąty rok z rzędu brytyjska organizacja Thatcham opublikowała wynikitestów samochodów, które są najlepiej zabezpieczone przedkradzieżą oraz do których najtrudniej jest się włamać. Ponownienajlepszą marką okazało się Audi, choć bardzo dobrze wypadły też modeleCitroena.

 

Siedząca sprawa

Czy do elementów bezpieczeństwa biernego można zaliczyć fotelesamochodowe? Można, a nawet trzeba, ponieważ dobrze zaprojektowane siedziskoma w dzisiejszych czasach nie tylko gwarantować wysoki poziom komfortu aletakże ochraniać kręgosłup i kręgi szyjne podróżujących przedpoważnymi obrażeniami w trakcie wypadku.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018