Wyszukiwałeś:

The X

Drivers X

Fuel X

Challenge X

. Znaleziono 8 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: The Drivers Fuel Challenge

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 8 z 8 wszystkich):

The Drivers? Fuel Challenge 2012

Konkurs The DriversFuel Challenge 2012 – MistrzostwaKierowców w Jeździe Ekonomicznej – startuje już w marcu. Pozazaszczytnym tytułem najlepszego kierowcy, na uczestników, zarównokierowców, jak i ich pracodawców, czekają atrakcyjne nagrody, wtym samochód osobowy Volvo C30 dla zwycięzcy finału na poziomie RegionuEuropy Centralno-Wschodniej.

 

Volvo FH Fuel Champion

Samochody ciężarowe Volvo mają wiele do zaoferowania jako prawdopodobnienajoszczędniejsze samochody ciężarowe na rynku. Aby to udowodnić, VolvoTrucks w Regionie Europy Centralno-Wchodniej prowadzi obecnie regionalnąkampanią handlową, oferując model Volvo FH w edycji Fuel Champion, wspecjalnym pakiecie promocyjnym. Oprócz samochodu ciężarowego, pakietobejmuje komplet produktów i usług Volvo wydatnie ułatwiającychobniżenie zużycia paliwa i zredukowanie emisji spalin

 

Wątek na forum: The Drivers? Fuel Challenge 2012

Nagroda przednia, C30 ciągle popularny model i widywany często na drogach szczególnie w miastach. kosmoss

 

Polskie eliminacje w konkursie The Drivers? Fuel Challenge 2012

Już za kilka dni rozpoczną się polskie eliminacje w ramach organizowanych wtym roku, w Regionie Europy Centralno-Wschodniej Volvo Trucks, MistrzostwKierowców w Jeździe Ekonomicznej - The DriversFuel Challenge.Mistrzostwa te, ruszają na rynku polskim już w dniu 26 marca w czterechlokalizacjach w południowej części kraju. Łącznie pod kątem lokalnycheliminacji konkursowych przygotowano 23 lokalizacje.

 

The Drivers? Fuel Challenge - czas na półfinały

Trwają polskie eliminacje w konkursie The DriversFuel Challenge.Konkurs, w którym zawodowi kierowcy samochodów ciężarowychrywalizują ze sobą w jeździe ekonomicznej w tym roku rozgrywany jest wRegionie Europy Centralno-Wschodniej Volvo Trucks, a jego polskie eliminacjeweszły w fazę półfinałową, gromadząc, jak dotychczas, ponad 600uczestników. Liczba kierowców zgłaszających się do wzięciaudziału w rywalizacji rośnie każdego dnia, nadal bowiem trwają lokalne rundykwalifikacyjne i istnieje możliwość zarejestrowania swojego udziału wkonkursie.

 

22,2 l/100 km

Zakończyły się polskie eliminacje w rozgrywanych w tym roku w Regionie EuropyCentralno - Wschodniej Volvo Trucks Mistrzostwach Kierowców w JeździeEkonomicznej - The Drivers Fuel Challenge. W sobotę, 26 maja br., w trakciepolskiego finału konkursu, wyłoniony został zwycięski kierowca. PawełOzimek, reprezentujący firmę EPO-TRANS LOGISTIC z Tychów osiągnąłnajlepszy wynik i to właśnie on będzie przedstawicielem polskichkierowców w Regionalnym Wielkim Finale konkursu w Ołomuńcu.

 

Polski kierowca zwycięzcą The Drivers? Fuel Challenge 2012

W minioną sobotę w Ołomuńcu, w Czechach, odbył się Wielki RegionalnyFinał konkursu The DriversFuel Challenge 2012. Najlepszym w rundziefinałowej okazał się polski kierowca: Paweł Ozimek z firmy Epo-TransLogistic, który potwierdzając swoje bezkonkurencyjne umiejętności wjeździe ekonomicznej, zdobył tytuł Mistrza Regionu w The DriversFuelChallenge 2012 oraz nagrodę główną – samochód osobowyVolvo C30.

 

Wątek na forum: Polski kierowca zwycięzcą The Drivers? Fuel Challenge 2012

Gratulacje dla zwycięscy, gratulacje też za zdobycie bardzo fajne j nagrody. Nowe C30, które już niedługo schodzi z taśm zastąpione przez nowe V40. kosmoss

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "The Drivers Fuel Challenge".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019